Gülenay Pema_500Doğa Ana sadece ülkemizi değil bir çok toprağı karıyla beyaza bürürken, yolda olanlara, üşüyenlere, yalnız hissedenlere desteğimizi gönderiyoruz. Niyet dediğimiz hissiyat o kadar güçlüdür ki, dağları deler. O yüzden samimi, gönülden yapılan dilekler elbet yerini bulur her zaman bulmuştur.

2015’e hızlı bir geçiş yaptığını duyuyorum birçoklarınızın, velhasıl üzerimizdeki enerjiler çok hızlı değişiyor ve oldukça güçlü etkileri var. İyi niyetler de kötüleri de çabuk yerini buluyor. Ne ekersek onu biçeriz gerçeği daha da açığa çıkacak önümüzdeki dönemde.

Sevgiyi uyandırma yolunda azimle ilerlerken, niyetimiz farkındalıkla kişisel-sorumluluğumuzu elimize alıp, dürüstlük sözlerini her gün yineleyip, kendimizi arındırarak kalbin yolunda devam etmek. Bunu yaparken de nerede destek, ışık, sevgi titreşimleri görürsek beslnenmek. Düştüysek, yerde vakit kaybetmeden, gerekirse bir dosttan, aile sıcaklığından, müzikten, yoga’dan destek almak.

Yaşam bu, iniş çıkışlar doğasında var. Eksi artı kutup olmasa, güzel çirkin olmasa sevgi nefret olmasa tekamül de, tecrübe de ilerleme de öğrenme de olamazdı. Bu nedenle dostlarım, sizleri ezber bilgileri bırakıp, hakikati tecrübe ederek, an be an değişen enerjinize, duygulara ve hislerinize dürüstlükle bakarak işe yaramayan kalıpları değiştirebilecek adanmışlığa davet ediyorum.

Maneviyatın ölçüsü başkaları ile olan iletişimimizde. İnsana, canlılara gösterdiğimiz özende. Her zaman manevi olarak olgun olan kişi anlayışlı olma, destek konusunda diğerine karşı sorumludur. Eğer bu anlayışı gösteremiyorsanız, içten olmayan davranışlara bürünmeden, sessizliğe çekilebilirsiniz. Daha vaktiniz var demek ki. Ancak sessiz alanımızda enerjilerimizin, düşünce ve duygularımızın farkında olmak, kendi sorumluluğunuzu almak durumundayız. Kendi bünyemizde üretilen her enerji frekansından biz sorumluyuz. Bu hakikati an be an anladığımızda ilahi erdemleri açığa çıkartmış oluruz.

O halde, madem doğa ana bizi beyazla arındırdı, biz de onun çocukları olarak, bem beyaz karın keyfine varalım.

Hepinize içten sevgilerimi gönderiyorum.

Gülenay Pemaji

——————————

Yaklaşan Eğitimler

2 thoughts on “2015’e hızlı bir geçiş…

  1. Merhaba Gülenay hanım
    Bizlere ışık olduğunuz için çok teşekkürler sevgiler….

Bir Cevap Yazın