cappadocia snow ile ilgili görsel sonucu

Sizelere bu satırları adım attığım gece yağmaya başlayan ve toprağı bembeyaz örtüyle kaplayan karlı Kapadokya’dan yazıyorum. Yılda en az bir kere bu mistik toprakta olmayı, gelirken Hz. Mevlana ve Hz. Şems’i ziyaret edip Hacı Bektaşi Veli türbesinde saatler geçirmeyi kalbim adeta özlemle yaratıyor.

Yılın 12. ayı Aralık’a girdik.

Sizlere ancak yazabiliyorum, aslında uzundur blog makalesi de yazmıyorum. Nedeni tüm dikkatimi ve enerjimi eğitimlerime veriyor oluşum. Bu süreçte yüze yakın kadınla birebir çalıştığım, derin dönüşümlere, şifalanmalara kanal eğitimler gerçekleşti. Kalbim mutmain.

2019 benim için muazzam dönüşümlerele geçen bir yıl oldu. Güneş tutulmalarının bu kadar yoğun etkisini yaşayacağımı önceden söyleselerdi inanmazdım. Bu yoğun etkiler arasında kalbimin sessizliğinde kalmak, doğa ana ile buluşmak ve sık sık detokslarla ve manevi uygulamalarımla enerjimi yüksek tutarak gereksiz olana tutunmadan dersleri aşabilmek bir lütuftu. Kalbimin daha derinlerden yeni idraklerde açıldığı süreçler yaşadım.

Yaradan, yarattığı insanoğlunun gücünü ona yaşatarak, tecrübelerden geçirerek gösteriyor, hatırlatıyor. Başka türlü olması mümkün olmazdı, başkasının sözü, tecrübesi olurdu. İnsan kendi yaşadığını bilir, kendi tecrübesi bilgeliğe dönüşür.

Kendi sürecimle sizleri sıkmadan Aralık ve 2020 enerjilerine odaklanmak istiyorum.

2020 rakamı yazarken ve okurken bile çok farklı bir enerji yayıyor, fark ettiniz mi bilmem!

Devamı için tıklayın.


Yaklaşan Eğitim

20-22 Aralık, Kalbin Yolu İnzivası – İç-Çocuk & İç-Baba

Detaylar için tıklayın.

 

*Gülenay Pema’nın verdiği eğitimler ve yayınladığı makalelerden haberdar olmak istiyorsanız sağ tarafta yer alan ‘Blog’u Takip Et’ kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın