Gulenay pemaBalık Burcu’nda bir dolunay bizi bekler.

9 Eylül sabah 04:30 sularında gerçekleşecek dolunayın mistik hissiyatları çoktan alınmaya başlandı.

Balık Burcu’nun en temel özelliklerinden psişik haller şu aralar su yüzünde. Yani bilinçaltı ile bilinçüstü arasındaki duvardan sızanlar var. Özellikle etrafınızda buna şahit olabilirsiniz, sembol ve beden dili okumayı bilenlerin farkındalıkları artacak, seziler çoğalacak ve sembolleri anlamanız her zamankinden daha kolay olacak.

Psikolojik olarak ise yaralar su yüzüne çıkacak özellikle, mağduriyet, güvensizlik, bağımlılık ve alışkanlık alanlarında. Açığa çıkanları sakinlikle, sessizlikle gözlemleme ve kendinizi bu yaraların, kalıpların ardındaki hikmeti idrak etmeye açmak için güzel bir zaman.

Söylemeye gerek yok, meditasyon ve içe dönmek için bu dolunaydan daha iyi bir fırsat olamaz.

Mistik Balık Burcu Birlik enerjisi taşır. Yüksek empati gücü ile etrafındakilerle içten bir bağ kurar, Bir olmak ister. Bu yüksek hassasiyet onların yalnız alanlarına değer vermelerine neden olur ki, dünyevi kaostan sıyrılıp, mistik haller içinde huşuya dalabilsinler.

Velhasıl, bu enerjiler kendi enerjilerimizi kendimize saklamamız, gereğinden fazla harcamamız için de bir uyarı.

Bu dolunayda geçmişi şifalandırmak diğer bir tema. Ancak Balık Burcu olarak size bu dolunayda önerim, analitik, sebepsel arayışlarla kafa yormayın, bırakın zihin kalpte erisin, bırakın kalp atsın, ve sizi ve her şeyi sarsın.

Bırakın kalp size yolu göstersin, hislerle yolunuzu bulun, sınırları olan zihinle değil.

Kendinize, bedeninize dönme vakti.
Sessizliğe alan açtığınızda, ruhunuzun fısıltılarını duyacaksınız. Orası kesin.

Bu dolunayı, zihnini susturabilip, ruhunun renklerini görebilme, fısıltısını duyabilme ve dansını yapabilme niyetinde olanlara adıyorum.

Sevgilerimle,

Gülenay Pemaji

Bir Cevap Yazın