compassion19 Eylül saat 14:11 civarı gerçekleşecek olan Dolunay, Balık Burcu etkisinde olacak.

Dolunay önce ve sondasındaki 3-4 gün, ziyaret ettiği burcun etkileri yoğunlaşarak devam eder. Bu Dolunay etkilerini havaların değişimi ile de oldukça yoğun olarak göstermeye başladı, aynı zamanda hasat zamanını bildiren bir Dolunay.

Balık burcu özelliklerinden en öne çıkan şefkat ve başkalarına hizmet unsurları ana tema. Ortama şifalandırıcı enerjiler aktif, ve Balık burcunun yardımı ile görünen ya da görünmeyen şifa enerjilerine, yaşamın kozmik boyutuna ulaşabiliyoruz bu dönemde. Bu dolunayın etkisi “hisler ve hayal kurmak” üzerine kurulu.

Su burcu olan Balık, duygular ve yaratıcılıkla yakinen alakalı olduğundan bu dönem duygularınızın kabardığını ve üzüntünün su yüzüne çıktığını hissedebilirsiniz. Hayatınızı gözden geçirip, olmak istediğiniz yerde olmadığınızı düşünüp, hayal kırıklığına kapılabilir, yetersizlik duyguları hissedebilirsiniz.

Bu dönem iyileşme dönemi. Biraz ağlamak ve duyguları serbest bırakmak size şifa verir, bastırılmış, içeride tutulmuş olan duyguları serbest bırakmak sağlık için elzemdir.

Kalbi temizleme zamanı.

Devamını okumak için tıklayın.

* Eğitim ve makalelerden haberdar olmak isterseniz sağ tarafta yer alan “Blog’u Takip Et” kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın