Derin & Samimi İlişkiler Semineri – Alaçatı – Kurban Bayramı

Derin ve samimi bir ilişki karşılıklı teslimiyet temeline dayanır.

Bir erkeğin içindeki Mutlak Bilinç ile bir kadının içindeki Mutlak Aşk’adır teslimiyet.

Böyle bir ilişki yanlızca kendisini değil tüm dünyayı değiştirme kapasitesine sahiptir.

Artık kendi bencil ihtiyaçları ile ilgilenmez, her “an” varlık bilinci ile Aşk’a açılırlar ve bunun yerine hiçbir şeyi koymazlar. Birbirlerine bunun daha azını yaşattıracak hiçbir şeyi sunmazlar.

Böyle bir ilişkide erkek kadını, kadın da erkeği tatmin etmekle meşgul değildirler. Amaç rahatlık, huzur değildir. Daha yüce bir amaç vardır ortada. Her “an” Aşk’a açılmak ve karşındakini açmak.

Hiçbir şeyden ödün vermeden, tüm kalbin ve cesaretinle.

Bu dünyadaki varlığımızın nedeni budur. Bunun için buradayız. Her türlü ilişkide karşıdakini Aşk’a açmak için.

Samimi & Derin İlişki Sanatı

Eşiniz ile olan ilişkinizde koşulsuz sevgiyi, samimi ve derin ilişkinin gerçek doğasını yeniden ve daha samimi bir şekilde keşfetmenin yollarını bu beş günlük çalışmada paylaşıyor olacağız.

Bu derin ve samimi çalışmada çiftlere birbirlerinin duygularını daha derinden açmak, blokajları tanımlamak için bir dizi teori ve pratik uygulama sunulur.

Çalışma, keyiften ödün vermeden ancak bir o kadar da kalıcı, dönüştürücü ve kalp açan bir ortam sunar. Teknik ve pratik uygulamalarla çiftlerin birbirlerini bilmedikleri yönleri ile tekrar tanımaları, yakınlaşmaları ve derin bir bağ kurmaları amaçlanır.

Bu atölye çalışmasında, Taoist, Tantrik ve Hindu ezoterik öğretilerine yer verilmekte, ilişki gurusu David Deida gibi değerli eğitmenlerin kanıtlanmış ve son derede etkili metodları paylaşılmaktadır.

Alaçatı’da büyülü bir butik otelde 2. balayınınız yaşamak istiyorsanız hemen kayıt olun, kontenjan kısıtlı.

Eğitmenler Gülenay Pema ve Sinan Kami Anadol hakkında bilgi ve kayıt için tıklayın.

Bir Cevap Yazın