Eğitim Takvimi

Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

Online Kalbin Yolu Öğretisi Ağustos Programı

Ağustos 2, 2022 @ 8:00 pm - Ağustos 23, 2022 @ 10:00 pm

Hoşgeldin!

Gülenay Pema ile Kalbin Yolu Okulu Öğretileri Temmuz modülüne ilginiz için teşekkürler.

Kalbin Yolu Öğretisi’nde nihai gerçeğe entelektüel bilgi yoluyla değil, bizzat sezgilerle ve deneyim yoluyla ulaşılır. Kişinin kalbinin özünü doğrudan bilmesi, tecrübe etmesi ve hissederek ‘hal’ adı verilen, kelimelerin ve dünyevi tasvirlerin ötesinde olanı, dünyevi duyular aracılığıyla ancak onlara bağlı olmadan tecrübe etmesidir. Kalbin bu mistik, gizemli hallerini yaşayan kişilere mistik denmesinin sebebi budur. Zira tecrübe edilen, her ne kadar tecrübe edenin algıları üzerinden tezahür bulsa da tecrübe edene ait değildir. Mistikler Yaradan ve evrenle yaşadıkları bu hemhali, paylaşmak istediklerinden, doğaçlama, spontan ve şiirsel bir dille aktarırlar.

Kalbin Yolu Okulu Öğretileri kapsamında yaz sezonunda online ve canlı modüllerle bu eşsiz öğretiyi alabileceksiniz.

Modüller 2 saatlik spesifik konulara odaklı dersler ile aktarılacak. Zoom üzerinden canlı ve ses kayıtları ile aktarılan derslerin kayıtlarını Hesabım adımından giriş yaparak 90 gün süresince tekrar izleme imkanınız olacak.

Her ay 3 canlı Zoom dersi ve 1 ses kaydı ile Kalbin Yolu Öğretisi kapsamındaki konuları işliyor olacağız.

Ağustos Programı

  • 1. Modül: Belirsizliğe Güvenebilmek – 2 Ağustos Salı Saat 20:00-22:00 Zoom (Kayıt)
  • 2. Modül: Meditatif Şifa Seansı – 9 Ağustos Salı Saat 20:00-22:00 Ses Kaydı
  • 3. Modül: Korkunun Mükafatını Alabilmek – 16 Ağustos Salı Saat 20:00-22:00 Zoom Canlı
  • 4. Modül: Ruhun Mucizevi Yolculuğu – 23 Ağustos Salı Saat 20:00-22:00 Zoom Canlı
Detaylar ve Kayıt için tıklayın.

Detaylar

Başlangıç:
Ağustos 2, 2022 @ 8:00 pm
Bitiş:
Ağustos 23, 2022 @ 10:00 pm
Etkinlik etiketleri:
, , , , , ,

Bir Cevap Yazın

* Gülenay Pema ile Online Ücretsiz Eğitimler Facebook Grubu’na katılmak için, eğitimler hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
* Gülenay Pema’nın verdiği eğitim ve makalelerden haberdar olmak için aşağıda yer alan ‘Bloga e-posta ile abone ol’ kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

Önemli Not: Gülenay Pema Antep’in yayınladığı makaleler ve verdiği eğitimler tıbbi tedavi ya da öneri niteliği taşımamaktadır. Psikolojik destek alan ya da son 3 yıl içinde almış adaylar ile bu yönde depresyon, panik atak, manik depresyon vb. tanı ve teşhisler ile tedavi görmüş, ilaç kullanmış kişilerin katılımları kabul edilmemektedir. Bu eğitimler/inzivalar sağlık hizmeti niteliğinde bir terapi, teşhis, tanı veya tedavi olmayıp, eğitim/inzivaya gelecek kişiler bunun bilincinde olup programa başvuru kendi iradelerine bağlıdır. Gülenay Pema Antep veya asistan eğitmenlerinin bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Eğitimler için yatırılan kapora kampa 2 hafta kaladan önce yapılan iptallerde iade edilir bu süreden sonra iade yapılamamaktadır. Kayıt olup eğitim almaya başladıktan sonra, herhangi bir sebep olmadan kendi rızasıyla eğitimden ayrılmak isteyen katılımcıların yerleri ayrıldığı ve yerine başka birisi alınamayacağı için tüm kamp ücretini ödeme zorunlulukları vardır. Kampa kayıt yaptırarak bu şartları ve inziva alanı kurallarını (sigara içme yasağı, sessizlik uygulaması, eğitim saatleri vb) kabul etmiş olduğunuzu hatırlatmak isteriz.