Gizemli Dişilik Dönüşüm Programı – 5 Hafta

Pema ile Gizemli Dişilik Dönüşüm Programı psiko-spiritüel bir temele yerleşerek kadınların, fiziksel-duygusal-zihinsel ve manevi varlıkları arasındaki bütünlüğün sağlanması amacı ile gerçekleştirilmektedir.

Çalışmada bu üç seviye (fiziksel-duygusal-zihinsel) üzerindeki farkındalığın arttırılması, blokajların tanımlanması ve çözümlenmesi için aktif ve etkili teknikler sunulmaktadır. Sonuçları kanıtlanmış kadim öğretilere yer verilen Gizemli Dişilik Dönüşüm Programı katılımcıların teoriyi adım adım inşa ederek uygulamaya aktarabilmelerini sağlayan 5 haftalık bir sürece yayılmaktadır.

Pema’nın yıllardır kadınlarla yaptığı dişil enerji çalışmalarının amacı günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş dişil erdemlerin yeniden keşfedilerek dişil doğaya hak ettiği, doğru ifade edilen gücünü geri vermektir.

Ancak dünyevi dişil erdemler keşfedildiğinde ilahi, kutsal ve mistik olan Dişilik anlayışının kapıları açılabilmektedir.

Çalışmada Pema, çözülümlere ve farkındalığa zemin sağlayacak kutsal ve güvenli ortamı sağlamaktadır.

Gizemli Dişilik Dönüşüm Programında Kapsanan Konular

– Kadın Üreme Organları Anatomisine Giriş

– Aybaşı Döngüsü ve Psiko-Spiritüel Etkileri

– Menüstrasyona Manevi Bakış ve Ruhani Dönüşüm Aracı Olarak Kullanılması

– Rahim Bilgeliği & Şifa Tekniği

– Maskülen & Feminen Enerjiye Giriş

– Kadınlara Özel Yoga Asanaları

– Kadınlar için Nefes Teknikleri

– Şiva (Rahman), Şakti (Rahim) Varoluşları

– Kalbin Yolu

– Enerji Gelişimi ve Yönetimi

– Ezoterik Çakra Öğretileri

– Meditasyon

Günümüzde dişil enerjinin yanlış tanımı ve dolayısıyla gerçek anlamı ve titreşimi ile ifade edilememesi global seviyede savaşlara, doğa tahribatına, anlayış ve şifanın kaybolmasına neden olmuştur. Kadın kendi bedeninin gizemlerine ulaşamadığı, kendi bedeninin yaratıcı gücünü idrak edemediği sürece dünyamız üzerindeki bozulan denge her surette bireyler üzerinden tezahürüne devam edecektir.

Kadınlar olarak dişil erdemleri tekrar tezahür ettirme sorumluluğunu taşımaktayız. Bunun için sizleri aktif olarak kendi dişil doğanızı keşfetme, arındırma ve entegre etmeye davet ediyorum.

Sevgilerimle,

Gülenay Pemaji

Pemaji hakkındaki bilgilere ulaşmak için tıklayın.

Program Tarihi:

31 Mayıs (Cmt), 14 Haziran (Cmt), 21 Haziran (Cmt), 22 Haziran (Pazar) ve 28 Haziran (Cmt)

15:00-18:00 (Toplam 15 Saat)

Mekan:

Yogaia, Göktürk

Bilgi ve kayıt için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın