Kadınlığımızı kutladığımız, feminen enerjinin dünyamızı dönüştürecek güç olduğunun farkına varıp bedenimizde yaşattığımız, kalbin derin hisleri ile bezeli Gizemli Dişilik Eğitmenlik Programı 1 Ağustos’ta başlıyor!

Erkenci kuş 🦉indirimi 1 Haziran’a kadar, kaçırmayın!

Dönüşüme en çok ihtiyaç duyulan bu zamanlarda küresel kadın sağlık hareketinin bir parçası olmaya hazır mısınız?

Yaşamın hangi sürecinde, hangi ortamda, hangi işte olduğunuzdan bağımsız, eğer değişimin bir parçası olmak istiyor ve aktif olarak bu değişime katkıda bulunacak vizyona sahipseniz bu kapsamlı program size göre.

Gelin hep birlikte yaratım ve gelişimin temellerini oluşturan içsel yapımızı, rahime geliş anımızdan menopoza kadar uzanan bu yolculuğu keşfedelim.

Dönüşüp, her yaşam döngüsü ile bedenimizi, zihnimizi ve ruhumuzu nasıl iyileştireceğimizi öğrenelim, tecrübe edelim ve etkin teknikler kullanarak diğer kadınlara, çocuklarımıza aktaralım.

Bu gücü benimsemeye ve diğer kadınları da güçlendirmeye, şifa yetilerini keşfetmelerine araç olmaya hazır olanlar için ideal bir program.

Birçok kadın rahimindeki travmalarla dolaşıp, kaybettiği kadınlığına duyduğu özlemin yoğunluğunu avuç avuç ilaçla, tatlıyla, yemekle, dizilerle, alışverişle kompanse etmeye çalışıyor. Bu kısır döngü kolektif bilinçaltından tüm kadınları tetikleyerek rahim yaralarının üzerini kapatıp, bastırmalarına yol açıyor. Bunun sonucunda da hislerinden kopuk, sonuç odaklı, kontrol eden, stresli ve kızgın kadın toplulukları. Bu tür davranış kalıpları dişil doğanın, dişil enerjinin bozulmuş tezahürüdür.

Kadınların ananelerinden kalan kendi kendini şifalandırma yöntemlerini uyandırma vaktidir!

Gizemli Dişilik™ 1 Eğitmenlik Programı Kapsamı

 1. Bölüm – Gizemli Dişilik Öğretisi
 2. Bölüm – Dişil Döngüler (2a – Bütünsel Kadının Sağlığı & Döngüleri,  2b – Kanın Gizemi ve Bilgeliği, 2c – Rahmin Gücü, Yaratıcılığı & Şifası)
 3. Kadın Anatomisi (3a – Üreme Organları, 3b – Rahim & Yumurtalıklar, 3c – Göğüsler, 3d – Kadın Hormonlarına Giriş )
 4. Bölüm – Rahim Yogası – Tantrik & Taoist Öğretiler (4a – Rahim Nefesi, 4b – Yumurtalık Nefesi, 4c – Rahim için Asanalar, 4d – Rahim için Yogik Enerji Uygulamaları, 4e – Tantrik Sublimasyon tekniği, 4d – Taoist Jade Egg Tekniği)
 5. Bölüm – Menstüasyon Bilgeliği ( 5a – Regl Sağlığı, 5b – Döngülerin Gizemi: Ayın ve Regl Döngüsü, 5c – Regl Döngüsünü Zindelik ve Sağlık için Uyumlamak 5d –  Döngüye Göre Beslenme, İlişkiler ve İş Hayatı)
 6. Bölüm – Maskülen & Feminen Enerji (6a – Feminen & Maskülen Enerji ve 3 Farklı Seviyesi, 6b – İlişkilere Giriş)
 7. Bölüm – Enerji Merkezleri & Ezoterik Çakra Öğretileri (7a – Kadınlar için Enerji Yönetimi ve Artırımı)
 8. Arınma & Şifa Teknikleri (8a – Rahim Arındırma Yöntemleri: Yoni Spa, 8b – Duygusal Özgürlük ve Salınım Teknikleri, 8c – Bedensel-Duygusal Arınma (Makrobiyotik Beslenme) 8d – Karın Masajı, 8e – Yoni Masajı, 8f – Göğüs Masajı, 8g – Renk Terapi, 8h – Bach Çiçek Remedileri Kullanımı)
 9. Dişil Maneviyat (9a – İçsel Bilgelik ile Sağlık Kazanmak, 9b – Şükürle Gelen Bereket 9c – Niyaz, 9d – İç Rehber ve Manevi Yol, 9e – Çekim Kanunu ve Titreşimsel Enerji, 9f – Manevi Seks, 9g – Kalbin Bilgeliği
 10. Mistik Shakti Öğretileri – Mahavidyalar’a Giriş
 11. Shiva & Shakti Bilinçleri – Rahman & Rahim
 12. Eğitmenlik Formasyonu

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için buradaki formu doldurabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın