Güneş Tutulması & Yeni Ay Akrep’te – Kaçırılmayacak Fırsatlar

Bu gece yani 13 Kasım 2012′de, tam bir Güneş Tutulaması gerçekleşecek. Aynı zamanda Yeni Ay, Akrep Burcu’nda.

Önümüzdeki bir kaç gün kadın/erkek ilişkilerininde uyumlanmak için veya gerçek hisleriniz, arzularınız ve yaratıcı yönlerinizi ifade edebilmeniz için güzel fırsatlar olacak. Hazır fırsatlar gelmişken kaçırmayın derim.

"Gerçek hisleri ifade etmek zayıflık değildir, 
daha ziyade kendinize ve başkalarına sunacağınız 
muazzam bir lütuftur"

Akrep Burcu’nda gerçekleşecek bu Yeni Ay, Güneş Tutulması ile birlikte oluşacağı için muazzam bir parlaklık ve aydınlık kapasitesini birlikte getiriyor. Yani şöyle düşünün, Yeni Ay’la birlikte, yeni başlangıçlarınız süper zenginleşiyor, enerjikleşiyor ve önü açılıyor. Dolayısıyla yeni duygusal alanlara açılabileceksiniz, normalinden daha kolay bir şekilde.

Doğum haritanızda Yeni Ay hangi eve geliyorsa, o evin temsil ettiği olgulara enerji verecektir. Yeni başlangıçlar o alandan olacaktır.

Yeni başlangıçlar ve yeni bir yaşama başlabilmek için muazzam güçlü fırsatlar karşınızda. Bunlardan birisi de Yüksek Benliği’nize duyduğunuz güven ve oradan hissettiğiniz güç, öz güvenin artması.

Bitişlerin, ölümlerin bir son değil, yenisi için yer açtığını, dönüşümün bir parçası olduğunu çok daha iyi algılayacak, bir sonrası için ümitli ve huzurlu olabileceksiniz bu etki altında. Akrep burçları bu etkileri ençok hissedenler arasında olacaklar elbet.

Bitişler, sonlanışlar, ayrılıklar ve ölüme bakışınız… Tüm bunların hayatınızda farklı, yep yeni bir fazın başladığına işaret olduğunu algılarsanız, yenilikler için yolunuzu bir o kadar çabuk temizlemiş, yolunuzu açmış olursunuz.

Enerji hiçbir zaman ölmez, yanlızca başka bir şeye dönüşür. 

Dönüşümlere cesaretle, ümitle, sebatle izin verin. İzin verin ki yeni geleni coşkuyla karşılayabilin, sımsıcak bir yer açın, kendini isteniyor bilsin. Hoş-gelsin.

Değişim korkularını fark edin, beslemeyin ve camdan uçup gitmelerine izin verin bu gece. Gökyüzüne bakın, 3 derin nefes alıp-verin, şükür hissiyatıyla, teslimiyetle… Ne oluyorsa olması gerektiği için oluyor, olduğunuz yerden başka gidilecek bir yer yok, yapılacak bir şey yok. Aradığınız kişi sizsiniz… Muazzam yaratım, sevebilme, başarı potansiyeli ile. Akışta kalın, olumuzluklar ne istemediğimizi bilmemiz için varlar, onların kıymetini bilelim. Kontrast dünyasında yaşıyoruz. Tekamül süreci ancak bu şekilde gerçekleşir.

Çok değerli olan insan yaşamımızın kıymetini bilelim. Tümün hayrına olsun.

Sevgilerimle,

Gülenay Pema

Yazılarımdan ve etkinliklerden haberdar olmak istiyorsanız sağ tarafta yer alan 
Blog'u Takip Et kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

[youtube http://www.youtube.com/watch?v=AM0YPcMDCR4&w=420&h=315%5D

Bir Cevap Yazın