GülenayPema Online Yarışma – Kurallar

GülenayPema Online Gizemli Dişilik 105 Saat Hediye Eğitim – Kuralları

⁃ Gülenay Pema Antep tarafından Instagram hesabı üzerinden yapılan duyurudaki şartları yerine getiren adaylar arasından seçilecek kişi/ler hediye olarak 2020 ve 2021 yılı içerisinde geçerli olan ve ders saatleri, içeriği ve eğitmenleri bu web sitesinde önceden yayınlanan ve şurada linkli olarak detayları bildirilen; Gizemli Dişilik 105 Saat Programı’nda tek seferlik kullanılır. Bu hediyel başkasına transfer edilemez, tek kullanımlıktır, bir kişi bir kez kullanabilir, paraya çevrilemez ve belirtilen sürede verilen eğitim için geçerlidir.

⁃ Hediyeye hak kazanabilmek için tüm kuralları doğru ve eksiksiz uygulamış formu eksiksiz ve doğru doldurmuş olmanız gerekmektedir.

⁃ Hediye eğitimi kazanan kişi Instagram hesabında belirtilen günde ‘Hikayeler’ de duyurulacak ve kazanan kişiye haber verilecektir.

– Yarışma Gülenay Pema Antep ve asistan eğitmenleri tarafından yarışma kurallarına uyan adaylar arasından rastgele seçilecektir. Bu eleme kurallara uyacağını ve programa eksiksiz devam edebileceğini belirten kişiler arasından seçilecektir. Katılım eğitimin diğer katılımcılar açısından sağlıklı ilerleyebilmesini gözeterek, her halukarda Gülenay Pema Antep’in insiyatifindedir.

– Hediye eğitime hak kazananların/kazananın Gülenay Pema Antep tarafından paylaşılan veya yayımlanan tüm içerik ve eserler ile verdiği eğitimlerin tıbbi tedavi, tanı ya da öneri niteliği taşımadığını, katılım için fiziksel-zihinsel-duygusal olarak sağlıklı olduğunu aksi halde bu konularda tıbbi uzman desteği alması gerektiği konusunda bilgi sahibi olduğu ve kendisine ait verdiği tüm bilgilerin doğru olduğunu, verilen her türlü kişisel verinin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVK Kanunu)’na uygun olarak eğitim hizmeti sunmak, iletişime geçmek amacıyla kaydedilmesi, muhafaza edilmesi ve eğitmen tarafından gerekli görülmesi halinde sadece asistan eğitmen ekibi ile paylaşılmasına rızası olduğu kabul edilmektedir.

⁃ Yukarıda yazan tüm bilgileri okudum, onaylıyorum.