Hediye Online YogANA 40 Saat – Kurallar

Online YogANA 40 Saat 1. Modül Programı Hediye Kuralları

⁃ Gülenay Pema Antep tarafından Instagram hesabı üzerinden yapılan duyurudaki şartları yerine getiren adaylar arasından seçilecek kişi/ler hediye olarak 2 Ekim 2020 tarihinde başlayacak ve ders saatleri, içeriği ve eğitmenleri bu web sitesinde önceden yayınlanan Online YogANA 40 Saat 1. Modül’ü ücret ödemeden alabileceklerdir. Bu hediye başkasına transfer edilemez, tek kullanımlıktır, bir kişi bir kez kullanabilir, paraya çevrilemez ve belirtilen sürede verilen eğitim için geçerlidir.

⁃ Hediyeye hak kazanabilmek için tüm kuralları doğru ve eksiksiz uygulamış formu eksiksiz ve doğru doldurmuş olmanız gerekmektedir.

⁃ Hediye eğitimi kazanan kişi Instagram hesabında belirtilen günde ‘Hikayeler’ de duyurulacak ve kazanan kişiye haber verilecektir.

⁃ Online YogANA 40 Saat eğitimi hediye olarak kazanan kişinin eğitime özel katılımcı kurallarına uyuyor olmaları (sağlık, yaş, devamlılık) gerekir. YogANA programı kadınlara özel içeriğe sahiptir.

– Hediye eğitime hak kazananların/kazananın Gülenay Pema Antep tarafından paylaşılan veya yayımlanan tüm içerik ve eserler ile verdiği eğitimlerin tıbbi tedavi, tanı ya da öneri niteliği taşımadığını, katılım için fiziksel-zihinsel-duygusal olarak sağlıklı olduğunu aksi halde bu konularda tıbbi uzman desteği alması gerektiği konusunda bilgi sahibi olduğu ve kendisine ait verdiği tüm bilgilerin doğru olduğunu, verilen her türlü kişisel verinin 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVK Kanunu)’na uygun olarak eğitim hizmeti sunmak, iletişime geçmek amacıyla kaydedilmesi, muhafaza edilmesi ve eğitmen tarafından gerekli görülmesi halinde sadece asistan eğitmen ekibi ile paylaşılmasına rızası olduğu kabul edilmektedir.

⁃ Yukarıda yazan tüm bilgileri okudum, onaylıyorum.