Homeopati Nedir & Yeni Seminerler

Sizlere mucizevi, kökten iyileştirici ve bütünsel bir tedavi şekli olan Homeopati hakkında bilgiler vermek istiyorum. Zira Homeopatik tedaviye ulaşabilen insanların bu yaşamda özel bir yere sahip oldukları başka bir değişle “iyi bir Karma’ya” sahip olduklarını söyler ünlü bir Yunan Homeopat.

2003 yılında Hindistan’da tanıştığım Homeopati, o günden beri hem kendim hem de çevremdekilerin sağlıklarında (bedensel-duygusal-zihinsel) ciddi anlamda dönüşümlere neden oldu. Bu anlamlı ve faydalı tedavi şeklini daha aktif kullanabilmek, danışanlarıma daha kapsamlı destek olabilmek adına ben de 2 yıllık Homeopat sertifika programına başladım. Tekrar okula dönmek, hem de böyle hayırlı bir alanda, beni oldukça mutmain ediyor.

Homeopati’nin ne olduğunu kısaca Blog’umda paylaştım. Okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Hindistan’a gitmeden evvel, talep üzerine 2 seminer daha eklendi programa.

Geçen hafta ilkini düzenlediğimiz Maskülen & Feminen Enerji semineri tam bir maraton edasıyla 5,5 saate yayıldı. Katılımcıların ara dahi vermek istememeleri, böyle duraklamadan devam edebilen bir akışın mümkün kılındığını da göstermiş oldu.

Yılın Son Çalışmaları:

– 28 Kasım, Bursa – Gizemli Dişilik 1

– 1 Aralık, Beykoz – Gizemli Dişilik 1

Her Pazartesi saat 14:30′da Açık Radyo’da hazırlayıp sunduğum Es – Müzik & Sessizlik programı ise devam ediyor. Hindistan’da olacağım süre için de kayıttan yayınlanıyor olacak program.

Keyifli, akışta, bereketli, sağlıklı ve ışık dolu saatler, günler diliyorum.

Sevgilerimle

 

Bir Cevap Yazın