gulenay pema_500Haziran 22’de muazzam bir gök olayı gerçekleşiyor.

Birçoklarımızın favori gezegenlerinden bolluk bereket şans gezegeni sevgili Jüpiter ile mucit, kaşif, sıradışı, Uranüs bize bir hediye vermek için hizalanıyorlar. Tılsımlı etkiler bizi bekliyor. Aynı buluşma daha önce 2014’ün 25 Eylül’de ve bu yılın 25 Mart’ında da gerçekleştmişti ancak ikisinde de ya Jüpiter ya da Uranüs retrodaydı bu durum da etkilerini farklı düzeyde tuttu.

Bu final kesişmede (trine) Jüpiter ve Uranüs direk olarak buluşacaklar bunun manası; tam güç!

Şimdi en uyumlu şekilde çalışıp bu titreşimleri yayacaklar. Jüpiter’in haritanızda nerede olduğundan ya da sunduğu fırsatlar hakkında neler hissettiğinden bağımsız olarak bu süreçte yapılacak işlerimiz olacak.

Eğer şimdiye kadar Jüpiter biraz ortalığı bulandırdıysa (şahsen çok sevdiğim bir gezegendir Ganesh enerjisiyle, bulandırmasının nedenini retroya bağlamak istiyorum), bunun nedeni sizi bir şeylerden özgür kalmanız için cesaretlendirmesidir. Çünkü Uranüs ve Jüpiter birlikte olduğunda bunun her zaman anlamı özgürlüktür.

Negatif kalıplardan, şartlanmalardan, acılardan, özgürlük…

Bakılacak tek yön ilerisi ve orada geçmişten daha güzel ve yeni tecrübeler bizi bekliyor. Bu yaz günlerinde içinizdeki kaşifi hazırlama vakti geldi.

Radikal bulduklarınızla flört vakti!

Tabi herkes yeniyi hemen kucaklayamıyor, özellikle Uranüs haritanızda güçlü bir yerde değilse ya da Kova değilseniz, ama Jüpiter gibi tatlı bir misafire kim kapısını açmaz ki! Jüpiter ve Uranüs bize şans, fırsat, sürpriz hepsinin karışımını sunuyor…

Ne olabileceği pek heyecanlı ve büyüleyici.

22 Haziran’da pencerenizi açık, ışığınızı göğe yakın tutun derim.

Bol şans!

Gülenay Pema

*Eğitim ve makalelerden haberdar olmak için sağ tarafta yer alan ‘Blog’u Takip Et’ kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

2 thoughts on “Jüpiter Uranüs Mucizevi Kesişim; Radikal’le Flört…

  1. Süper 🙂 Ne olabileceği pek heyecanlı ve büyüleyici.

    22 Haziran’da pencerenizi açık, ışığınızı göğe yakın tutun derim. 🙂 Teşekkürler

Bir Cevap Yazın