16-18 Kasım’da İzmit, Yuvacık’da harika yaylaların eteğinde, muazzam bir ortamda yapacağımız Maskülen & Feminen Enerji ve Nefes Atölyesi detayları belli oldu. Şimdiden ön kayıtlar başladı.

Bu dönüştürücü çalışmayı kaçırmayın.

Kayıt ve detaylı bilgi için tıklayınız.

—————

Her insan kendisinde, cinsel durumundan bağımsız maskülen ve feminen enerjileri barındırır. İnsanın fiziksel cinsel durumu değil de, doğal cinsel varlığından bahsediyoruz.

Maskülen ve Feminen enerjilerin yoğunluğu kişinin doğal oryantasyonu ile ilgilidir.

Erkek cinsiyettteki bir kişinin maskülen enerji ağırlıklı, kadın cinsiyetinde olan bir kişinin de feminen enerji ağırlıklı olmasını doğal karşılıyoruz. Ancak modern dünyada bu dengelerde büyük değişiklikler olmaya başladı. İlişkilerdeki karışılıklar, sorunlar da bu dengesizlikle doğru orantılı gidiyor.

“En çok arzuladığımız şeyden aslında korkuyoruz da. Bu nedenle de yaşamımızı alelade geçiriyoruz. Ve kalbimizin gerçek atma nedenini hiç bir zaman ana mevzu yapamıyoruz”. D. Deida

Erkek ya da “maskülen” olmanın doğasında ne var? Kadın ya da “feminen” olmanın doğasında ne var? Ve bu ikisi nasıl iletişiyor?

Maskülen ve feminen enerjiler arasında temel ve kesin farklılıklar var. Artı ve eksi kutuplardaki gibi. Dolayısıyla bu iki uç kutubu çok iyi anlayıp, nerede olduğumuzu görüp bu noktadan ilerlemek, gelişmek gerekiyor.

Haftasonuna yayılan bu çalışmada Maskülen & Feminen enerjileri tanımlayıp, kişisel ve ilişkisel boyuttaki yerini algılayıp hangi enerjiyi ne zaman ve nerede kullanacağınızı öğreneceksiniz.

Feminen & Maskülen enerjinin 3 farklı seviyesini ve hayatınızdaki yerini örneklerle seminerde paylaşıyor olacağız. Çalışma sırasında ve sonrasında kendinize ve ilişkilerinize bakışınız değişecek, daha uyumlu, dengeli ve mutlu ilişkiler kurabilmek için bilinçli adımlar atabileceksiniz.

Çalışmaya çift ya da tek olarak katılabilirsiniz.

Seminer detayları için tıklayın.

Seminer Tarihi: 16-18 Kasım, 2012 2,5 gün, 2 gece

Seminer Mekanı: Parpallia, Yuvacık, İzmit

Kayıt ve detaylı bilgi için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın