Dokuz aya yayılan uzun soluklu dönüşümsel bir programa başlıyoruz.

Bir süredir benimle birlikte yol alan ve öğretide derinleşmek isteyen öğrencilerime ve hali hazırda beş yıllık yoga eğitmenliği tecrübesi olan katılımcılara açık 300 saatlik YogANA Meditasyon Eğitmenlik Programı kayıtlarını açtık.

Dönüşümsel program 18 Ekim’de başlıyor ve erkenci kuş indirimi 18 Eylül’e kadar.

Günümüzde meditasyon adı ile anılan süreçler kolay ve sadeleştirilmiş hali ile esasen konsantre olma çabasını tanımlar. Gerçek meditasyon tecrübesi ise ciddi bir öz-disiplinli sürece yayılır. Bununla birlikte, her insan yaşamında (çocukluğunda daha belirgin) kısa süreli de olsa meditatif haller yaşar. Bu halin sürekliliğini sağlamaktan bahsettiğimizde ise etkin konsantrasyon ve meditasyon tekniklerinin disiplinle uygulandığı süreçler devreye girer.

Odaklanma ve farkındalığı geliştirmek, gevşemeyi, rahatlamayı ve ruhsal olarak gelişmeyi öğrenmek kendimizi yeniden eğitme süreci gerektirir.

Meditasyon kendine dönme, gerçek evine ulaşma sanatıdır.

Meditasyon Eğitmenlik Eğitimi katılımcılara, bilimsel teori ve uygulamalı etkin yollar ile öz-benliklerine ulaşabilecekleri eşsiz bir tecrübe sunar.

Kapsamlı program 300 saat, yedi kamp, online dersler ve etkili günlük pratiklerin sürekliliğinin teşvik edildiği bir sürece yayılır. Meditasyonun temellerinden öz-disiplinin geliştirilmesine ve tekniklerin tecrübeye dönüşebilmesine destek olacak şekilde dokuz aylık bir süreye yayılır.

Program detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.


Güncel eğitim programına ulaşmak için tıklayın.

*Gülenay Pema’nın verdiği eğitim ve makalelerden haberdar olmak için aşağıda (mobil) ya da sağ tarafta yer alan ‘Blog’u Takip Et’ kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

2 thoughts on “Meditasyon Eğitmenlik Eğitimi – 300 Saat

  1. Sevgiler ben 7 Kasım Başlayan yoganaya gelmek istiyordum önce bu kamp Başlıyor yogana eğitimi almadan bu kamptan başlayabilirmiyim sevgiler ☺️🌙

    iPhone’umdan gönderildi

Bir Cevap Yazın