Online Seminer Takvimi

Merhaba Arkadaşlar,

Bir çoğunuzun bildiği gibi son zamanlarda bir çok dönüşümsel online seminer verdim. Bu seminerlerden İçimdeki Çocuğa Yolculuk oldukça ilgi topladı ve 2 ayrı tarihte 1700 kişiye yakın katılımcı ile tamamlandı. Ücretsiz olarak verdiğim bu seminer 4 haftaya yayılıyor. Şu an devam den 2. Seviye ile kendileri ile daha derinden çalışmaya devam ediyor katılımcılar. Harika geri bildirimler var, buradan okuyabilirsiniz.

Önümüzdeki süreçte yine 3 online seminerim olacak.

Bir tanesi geçtiğimiz ay muazzam derin açılımlara kanal olan İçimdeki Anne çalışması, bu çalışma dolu dolu 4 haftanızı kaplıyor. İçeriği 4 ders videosu ve 3 özel Facebook Grubu’nda canlı soru cevap seansından oluşarak, uygulama çalışmaları ile derin bir keşif yolculuğuna çıkarıyor. Detaylar ve kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Online YogANA 40 Saat ise dönüşümsel yoga öğretisine temel attığımız bir çalışma. Beden-zihin-duygu-ruh bütünlüğü ile yaklaştığımız kadim yoga öğretisine esaslı bir giriş yapıyoruz. Erkenci kuş indirimi 20 Temmuz’a kadar yani bu Pazartesi, kaçırmayın. Online YogANA 40 Saat ise 7 Ağustos’ta başlıyor. Detaylar ve kayıt için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir diğer online seminer ise Meme Kanseri’nden Doğal Yollarla Korunma Seminer’i. Bu semineri ücretsiz olarak veriyorum detaylar için buradaki formu doldurarak FB gruba ulaşabilirsiniz. Bu Pazar saat 19:00’da yaklaşık 2 saate yakın bir seminer.

Kalbin yolunda buluşmaya devam ediyoruz!

Sevgilerimle,

Gülenay Pema

Bir Cevap Yazın