Mistik Tanrıça Ritüeli 17-20 Temmuz'da Yediburunlar, Fethiye'de gerçeklekleşecek.


guruji yantraHer “Mistik Tanrıça” çalışması kendine has bir simyaya sahip.

Kadınlar İlahi Dişiyi açığa çıkarmak üzere bir araya geldiğinde bariyerler mükemmel bir karışımla yok olur, muazzam dönüştürücü enerjiler açığa çıkar, bilgelik, Aşk ve özgürlük çevreye zuhur eder.

Günümüz medyası ve sosyal çevre güzellik anlayışını özünden oldukça saptırmış hale gelmişken, kadınlara düşen, Dişil enerjinin muazzam yönleri olan güzelliği, sevgiyi, ışığı, huzuru, şefkati ve zekayı gerçek vasıfları ile açığa çıkarmak.

Bu çalışmada Dişil bedenin, duygu ve aklının, gizemli dönüştürücü güzelliğini derinlemesine, ritüeller ve ezoterik teknikler aracılığla keşfediyoruz. Şakti, yani dişil yaratıcı kaynağın, tüm kreativite ve değişimin kaynağı olduğunu tekrar hatırlıyoruz. Bir araya gelerek dişiliğin özünde ışık yayan dinamik değerleri açığa çıkartıyoruz.

Şakti enerjisi ile derinden çalışmak yaşamı kökünden değiştirecek güce sahiptir.

Tanrıça kulaklarını size açar, kalbinin derinlerinde sizi kucaklar, mis kokulu yapraklarını ayaklarınızın altına serer. Eğer sükunet içinde kalabilirseniz, eğer Gerçekliği kucaklayabilirseniz, gümüş yapraklar gibi çınlayan kahkahasını duyabileceğiniz, ve artık size hizmet etmeyen bağlarınızdan keskin kılıcı ile sizi kurtaracağı bu ortamda, sizin içinize nüfus eder.

Seminerde Açığa Çıkabilecekler:

– Tanrıça arketipiniz size kendi kisvesiyle gizlice gelebilir, ve size sürpriz yapabilir.

– Birlikte tılsımlı ve güvenli bir kadın çemberi oluşturacağız, birlikte dans edeceğiz, sorgulayacağız, kahkaha atacağız, sükunet içinde olacağız. Bazen her biri birer inayet olan altın göz yaşları dökecek, bu yaşadığımız tecrübelerden dolayı alçakgönüle ereceğiz. Minnet hissiyatları açığa çıkaracağız, tüm varlıklar adına.

– Her gün, bir yıl gibi dolu, her saat, bir saniye gibi geçecek. Ne alırsanız o, kalbinizde bir çiçek gibi açacak.

– Kadınlar olarak dış kabuğumuza oldukça para, zaman, enerji harcayıp, içimizdeki dişi ruhu beslemek için çok az emek harcıyoruz.

– Şimdi iç muazzamlığınıza yatırım yapma zamanı, ruhunuzun altın ve gümüş nakışlarını işleme zamanı.

– Bu sizin yolunuz çünkü bu satırları okuyorsunuz.

– Afrodit’in ışığını, Artemis’in cesaretini, Kali’nin keskin dürüstlüğünü, Durga’nın kuvvetini, Tara’nın şefkat ve bilgeliğini, Tripurasundari’nin büyüleyen güzelliğini ve birçok Tanrıça’nın hücrelerinize işlemiş olan hatıralarını uyandıracaksınız.

Kadınlığınızın eşsizliğinden haz alın.

Her çiğ tanesinde, her çiçek yaprağında kahkaha atan ve antik taşlarda parıldayan Tanrıça ile dans ederek, özünüzü tekrar uyandırın.

Kutsal kadın çemberinde, Tanrıça’nın sırlarını keşfedin. Ritüeller ve mistik dans hareketleri ile şifacı yönünüze dokunun, içinizdeki yaratıcı feminen gücü ruhani yolunuza ve dünyevi yaşantınıza ışık tutması için geliştirin.

Bu çalışma bütünsel bir çalışma içeriğine sahip. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhani bedenler entegre olarak çalışılır. Kapsamlı esoterik ve modern teori ve mistik uygulamaları kapsar.

Detaylı bilgi ve kayıt için tıklayın.

Kabak Koyu’nda gerçekleşen Mistik Tanrıça Ritüeli’nden Görüntüler:

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın