Gizemli Dişilik 1

Şimdiye kadar yüzlerce kadına ışık tutan, kalplerini açan, Gizemli Dişilik™ 1 çalışması, diğer uzun soluklu programlara giriş mahiyeti taşıdığı gibi 2 saate yayılan çalışmadaki sonuçlar, hormonların dengelenmesinden, dişil varlık hissiyatı ve sezilerin farkındalığına uzanan birçok ayağı yere basan sonuçları destekliyor.

Seri çalışmaların ilki olan Gizemli Dişilik™ seminerinde, dişil bedenin, duygu ve aklının, gizemli dönüştürücü güzelliğini keşfediyoruz.

Şakti, yani dişil kaynağın, tüm kreativite ve değişimin kaynağı olduğunu tekrar hatırlıyoruz.

Biraraya gelerek dişiliğin özünde ışık yayan dinamik değerleri açığa çıkartıyoruz. Ezoterik Tibet ve Hint öğretileri odaklı eğitim, inziva ve seminerler veren Gülenay Pema feminen ve maskülen enerji konusundaki tecrübelerini kendine has bir program olan Gizemli Dişilik™ çalışmaları ile kadınlarla paylaşıyor. Gizemli Dişilik™ 1 seminerlerindeki temel amaç bu iki ana enerjiyi tanımlamak, geliştirmek ve dengelemektir.

Teknik:

Çalışmada ezoterik kaynaklardan gizli kalmış bilgiler, teori ve uygulamalı olarak paylaşılıyor;

– Dişi doğa ile daha derin ve engin bir bağ kurmak,

– Tutku, öz güven ve neşe ile sevebilmek,

– Kişiyi geride tutan, ilerlemesine engel olan duyguları, bloke olmuş enerjileri dönüştürmek,

– Ve ilişkilerin özündeki polarite, yani maskülen ve feminen rolleri anlamak

Gizemli Dişilik™ seminerinde incelenen konular arasında yer alıyor. Seminer sonunda daha neşeli, bereketli hissedecek, kendinizi dişil doğanızla ifade etmenizi sağlayacak araçlara sahip olacaksınız. Seminer tüm kadınlara açıktır.

Gizemli Dişilik 1 & 2 eğitimlerini Gülenay Pema’nın verdiği eğitmenlik programını, staj süresini bitiren ve kadınlarla çalışmalarında tcrübe kazanmış seçili Gizemli Dişilik Eğitmenler’i de vermektedir.

 
“Bir kadının tek bir gülüşünün yapabileceklerini ancak çok iyi bir doktor yapabilir. Yaradan, kadına iyileştirme kapasitesi vermiş, ki bunu bazen kendisi bile anlamayabilir. Yaradan ona annelik statüsünü vermiş. Eğer anne değilse bile, anne olacak potansiyele sahiptir. Bu yüzden, yaratılış şekli ve yaşamı temelinde ilahidir.
– Yogi Bhajan, 9 Temmuz, 1984
 
Gülenay Pema hakkındaki bilgiler için tıklayın.
İletişim ve bilgi almak için tıklayınız.

Gizemli Dişilik™ 1 çalışması, 12 saatlik kapsamlı bir program olan Gizemli Dişilik™ Dönüşüm Programı‘ndan farklı bir içeriğe sahiptir.

Gülenay Pema’nın Feminen ve Maskülen Enerji ile ilgili yazdığı makaleleri buradan okuyabilirsiniz.

 

Seminer Sonrası Katılımcı Yorumları:

“Gizemli dişilik eğitiminin en güzel tarafı kendi içimdeki dişiyi nasıl en rahat ve güzel bir şekilde hayatımda ifade edebileceğime dair ipuçları vermesiydi .. Özellikle ikili meditasyonlarda ve müziğin derin tınılarıyla yapılan çalışma beni tarif edemeyeceğim güzellikte içimdeki dişiye götürdü… Ve gizemli dişiliğin bende gizemli kalması gerektiği bilgisiyle birleşti ..tek kelimeyle diyebilirimki içimizdeki dişiyi gerçekten tanıyıp ,bilirsek hayatın pek çok alanında bu bilgiyi kullanabiliriz.. mutlu ve özgür dişiler olarak..”  – Çiğdem Aysan

“Öncelikle merhaba ve teşekkürler. Seminerle ilgili tecrübemin kelimelere dökebileceğim kısmını paylaşmak istedim, seminerin hemen ertesinde hormonal dengemle ilgili fiziksel bir iyileşme yaşadım ayrıca benim için çok büyük bir tecrübe;ilk kez içimdeki kadınla alışverişe çıktım çok eğlenceliydi…” – Şengül Halat

“Herşeyden önce hazırladığın ortam, şahsınla, mekanda varoluşunla sergilediğin örnek çok aydınlatıcıydı. Sanki bir tanrıçanın özel kabul salonundaydık, çok etkileyiciydi. Merdivenlerdeki papatyalardan, alnındaki mücevhere, ortadaki aranjmandan, diğer bütün küçük ve kıymetli ayrıntılara kadar herşey bir kadının bu evrendeki varoluş enerjisini ve duygusunu somutlaştırıyordu. Bu benim için çok öğretici oldu. Onun dışında kendi astrolojik analizim ilk defa beni tatmin etti. Toprak olmadığımı hep sezinlerdim, senin sayende sezgilerim ilk defa doğrulanmış oldu. ” – Aslı Mertan

“O pazar yaşadıklarımı anlatmaya merdivenlere dizilmiş papatyalardan mı başlasam, ışıl ışıl bakan gözlerin yaydığı huzurdan mı bilemedim, Siz en iyisi bir yer ayırın, kendiniz için, kendinize doğru… Sonrası mı ? Sonrası; güzel bir yola çıkıp, bulduğunuz tüm taşları eteğinize toplayıp geri gelmek. Şıkır şıkır parıldayan, zarif bir kadın olarak…” – Gila Birman

Ekim ayındaki seminere katıldım. Zaten ruhumuzda varolan ama kalıplarla bloke olmuş duygularımızın farkındalığını yaşadım. İnsanların dişi ve erkek rollerinin farkında olması ruhunu ve evreni özgür bırakacak. Bayanlara tavsiye ediyorum, oradan çıktığınızda başkalaşım geçireceksiniz. – Hürmüz Yeniceli

 

“Unutma ki, dünya senin yalın ayaklarını hissetmekten mest, rüzgar ise saçınla oynamaya hasret” ~ Halil Cibran

“Ve öyle bir gün geldiki sıkı bir gonca olup kalmak, çiçek olup açma riskinden daha acı vericiydi” ~ Anais Nin

 

Detaylı bilgi & kayıt için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

*Yapılan kayıtlarda çalışmaya 48 saat kala yapılan iptallerde iade yapılamamaktadır ancak yazılı olarak durumunuzu belirttiğinizde bir sonraki çalışmaya hakkınızı transfer edebilirsiniz.

2 thoughts on “Gizemli Dişilik 1

 1. Merhaba Gulenay Hanim,

  Calismanin ucreti hakkin s bilgi rica edebilir miyim? 🙂

  Sevgiler,

  İyi calismalar:)

 2. Merhaba,
  Ben 3-4 Eylül Gizemli Dişilik eğitiminize katılmak istiyorum. Beni bilgilendirebilirseniz çok sevinirim.
  Çok teşekkürler
  Gülşah

Bir Cevap Yazın