Gizemli Dişilik Eğitmenlik4Pema ile Gizemli Dişilik Dönüşüm Programı psiko-spiritüel bir temele yerleşerek kadınların, fiziksel-duygusal-zihinsel ve manevi varlıkları arasındaki bütünlüğün sağlanması amacı ile gerçekleştirilmektedir.

Çalışmada bu üç seviye (fiziksel-duygusal-zihinsel) üzerindeki farkındalığın arttırılması, blokajların tanımlanması ve çözümlenmesi için aktif ve etkili teknikler sunulmaktadır. Sonuçları kanıtlanmış kadim öğretilere yer verilen Gizemli Dişilik Dönüşüm Çalışması katılımcıların teoriyi adım adım inşa ederek uygulamaya aktarabilmelerini sağlayan 12 saatlik bir sürece yayılmaktadır.

Pema’nın yıllardır kadınlarla yaptığı dişil enerji çalışmalarının amacı günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş dişil erdemlerin yeniden keşfedilerek dişil doğaya hak ettiği, doğru ifade edilen gücünü geri vermektir.

Ancak dünyevi dişil erdemler keşfedildiğinde ilahi, kutsal ve mistik olan Dişilik anlayışının kapıları açılabilmektedir.

Çalışmada Pema, çözülümlere ve farkındalığa zemin sağlayacak kutsal ve güvenli ortamı sağlamaktadır.

Gizemli Dişilik Dönüşüm Metodolojisi

Gizemli Dişilik Dönüşüm çalışmasında kişiliğin gölgede kalan, saklanan yada reddedilen yönlerinin farkedilmesi amaçlanır. Carl Jung’a göre kişilerin içinde ‘benlik’ ya da alt kimlik olarak bilinen, sahiplenilmemiş, çocukluktan gelen bilinçaltı enerji kalıpları yer alır. Bu bilinçaltı kalıplar yaşamla başedebilmek için geliştirilmiştir ancak anyı kalıplar yetişkin yaşamda şartlanmalar, acı ve tatminsizlik gibi bir çok mutsuzluğun nedenleridir de.

Kimliğikte yer alan bir özellik, bastırılınca ya da reddedilince yok olmaz. Sadece kişinin farkındalığından uzaklaşır. Tam da bu nedenle yaşamda kontrolsüz hisseder, bir çok şeyi görebilsek de neden böyle olduklarını bilemez ve neden yine aynı kısır döngülere girdiğimize, neden huzursuz olduğumuza ve neden aynı yıkıcı ilişkiyi kendimize çektiğimize anlam veremeyiz.

Gizemli Dişilik Dönüşüm çalışması özellikle kadınlıkla, ilişkilerle ve bedenle ilgili bu bilinçaltı kalıpların farkındalığı üzerine çalışır. Kadınlar karanlıkta kalan gölgelerini farkettiklerinde şifalanma süreci başlar. Ruhun tekamülünde getirdiği bu derslere, gölgelere tam anlamıyla bakmadan, sahiplenmeden kalbin yolunda, mutlu ve tatmin yürümek mümkün olmamıştır.

Bu yoğunlaştırılmış çalışmada, sevmediğimiz, reddettiğimiz yönlerimizi kabul edip sevebilmeyi öğreniyoruz.

Gizemli Dişilik Dönüşüm programları periyodik olarak düzenlenmektedir. Bilgi ve kayıt için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Günümüzde dişil enerjinin yanlış tanımı ve dolayısıyla gerçek anlamı ve titreşimi ile ifade edilememesi global seviyede savaşlara, doğa tahribatına, anlayış ve şifanın kaybolmasına neden olmuştur. Kadın kendi bedeninin gizemlerine ulaşamadığı, kendi bedeninin yaratıcı gücünü idrak edemediği sürece dünyamız üzerindeki bozulan denge her surette bireyler üzerinden tezahürüne devam edecektir.

Kadınlar olarak dişil erdemleri tekrar tezahür ettirme sorumluluğunu taşımaktayız. Bunun için sizleri aktif olarak kendi dişil doğanızı keşfetme, arındırma ve entegre etmeye davet ediyorum.

Sevgilerimle,

Gülenay Pemaji

Gülenay Pema hakkındaki bilgilere ulaşmak için tıklayın.

Katılımcılarla bir ön görüşme yapılacaktır. Katılım Pema’nın insiyatifindedir. Çalışmadan üç gün öncesine kadar kayıt ücreti iade edilebilmektedir, bu süreçten sonra lojistik nedenlerle iade yapılamamaktadır.

Gülenay Pema’nın kadınlara özel verdiği diğer eğitimler:

Gizemli Dişilik Eğitmenlik Programı – 130 Saat

Mistik Tanrıça Ritüeli – Kamp

Gizemli Dişilik 1 – 2 Saat

Gizemli Dişilik Dans – 2 Saat

Flow Dans

*GD Dönüşüm Programın 3 seviyesi tamamlanmış olsa dahi bu durumum kişiye herhangi bir alanda eğitmen olabilecek altyapıyı sağlamadığı, tamamiyle kişisel dönüşüm odaklı olduğuna dikkatinizi çekmek isteriz. Eğitmen adayları için 6 aya yayılan Eğitmenlik Sertifika Programı mevcuttur.

Feminen Güç: Mistik Işıltı. Gerçekten İstediğin Budur. 
Makaleyi okumak için tıklayınız.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s