Mistik Tanrıça Ritüeli 18-21 Ağustos 2016 Fethiye'de gerçeklekleşecek.

10556507_835822759770575_3430071844903556442_nHer “Mistik Tanrıça” çalışması kendine has bir simyaya sahip.

Kadınlar İlahi Dişi’yi açığa çıkarmak üzere bir araya geldiğinde bariyerler mükemmel bir karışımla yok olur, muazzam dönüştürücü enerjiler açığa çıkar, bilgelik, Aşk ve özgürlük çevreye tesir eder.

Günümüz medyası ve sosyal çevre güzellik anlayışını özünden oldukça saptırmış hale gelmişken, kadınlara düşen, Dişil enerjinin muazzam yönleri olan güzelliği, sevgiyi, ışığı, huzuru, şefkati ve zekayı gerçek vasıfları ile açığa çıkarmak.

Bu çalışmada dişil bedenin, duygu ve aklının, gizemli dönüştürücü güzelliğini derinlemesine, ritüeller ve ezoterik teknikler aracılığla keşfediyoruz. Şakti, yani dişil yaratıcı kaynağın, tüm kreativite ve değişimin kaynağı olduğunu tekrar hatırlıyoruz. Bir araya gelerek dişiliğin özünde ışık yayan dinamik değerleri açığa çıkartıyoruz.

Şakti enerjisi ile derinden çalışmak yaşamı kökünden değiştirecek güce sahiptir.

Tanrıçalar masallarda okuduğumuz destansı karekterlerin ötesinde her biri birer kozmik portal olarak kuvvetli enerjiler taşırlar. Doğru tekniklerin, doğru niyet ve ortamda uygulanması ile bu enerjiyi yaşantımıza çağırırız. Tanrıça kulaklarını size açar, kalbinin derinlerinde sizi kucaklar, mis kokulu yapraklarını ayaklarınızın altına serer. Eğer sükunet içinde kalabilirseniz, eğer Gerçekliği kucaklayabilirseniz, gümüş yapraklar gibi çınlayan kahkahasını duyabileceğiniz, ve artık size hizmet etmeyen bağlarınızdan keskin kılıcı ile sizi kurtaracağı bu ortamda, sizin içinize nüfus eder.

Ritüelde Açığa Çıkabilecekler:

– Tanrıça arketipiniz size kendi kisvesiyle gizlice gelebilir, ve size sürpriz yapabilir.

– Birlikte tılsımlı ve güvenli bir mistik kadın çemberi oluşturacağız, birlikte dans edeceğiz, sorgulayacağız, kahkaha atacağız, sükunet içinde olacağız. Bazen her biri birer inayet olan altın göz yaşları dökecek, bu yaşadığımız tecrübelerden dolayı alçakgönüle ereceğiz. Minnet hissiyatları açığa çıkaracağız, tüm varlıklar adına.

– Her biri birer portal olan Tanrıçalar’dan Kali’nin keskin dürüstlüğünü, Durga’nın kuvvetini, Tara’nın şefkat ve bilgeliğini, Tripurasundari’nin büyüleyen güzelliğini ve Lakşmi’nin bereketini hücrelerinize işlemiş olan hatıralarını uyandıracağız.

– Her gün, bir yıl gibi dolu, her saat, bir saniye gibi geçecek. Ne alırsanız o, kalbinizde bir çiçek gibi açacak.

– Her çiğ tanesinde, her çiçek yaprağında kahkaha atan ve antik taşlarda parıldayan Tanrıça ile dans ederek, özünüzü tekrar uyandıracağız.

Kadınlar olarak dış kabuğumuza oldukça para, zaman, enerji harcayıp, içimizdeki dişi ruhu beslemek için çok az emek harcadığımızı fark edeceğiz. Şimdi iç muazzamlığınıza yatırım yapma zamanı, ruhunuzun altın ve gümüş nakışlarını işleme zamanı.

Bu sizin yolunuz çünkü bu satırları okuyorsunuz.

guruji yantraKadınlığınızın eşsizliğinden haz alın.

Bu çalışma bütünsel bir çalışma içeriğine sahip. Fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhani bedenler entegre olarak çalışılır. Kapsamlı esoterik ve modern teori ve mistik uygulamaları kapsar.

Mistik Tanrıça Konu Başlıkları (uzun ve kısa program toplam içerik)

– Mistik Şifa Çemberi

– Tanrıça Ritüeli

– Tanrıçaya Özel Mantra, (Kutsal Sesler), Yantra (Kutsal Geometrik Şekiller) ve Mudraların Gücü

– Mahavidya Ritüelleri

– Mistik Dans

– Kalbin Yolu

– Enerji Gelişimi ve Yönetimi

– Ezoterik Çakra Öğretileri

– Şiva (Rahman), Şakti (Rahim) Varoluşları

– Transfigürasyon

– Hisleri Uyandırmak

– Dua ve Meditasyon

– Niyaz

Mistik Tanrıça Semineri Detayları:

Tarih:

18-21 Ağustos, Yediburunlar Lighthouse, Fethiye

Diğer tüm çalışmalarda olduğu gibi bu çalışmada da katılımcıların kampta oldukları sürece sigara ve alkol kullanmamaları gerekmektedir, istisnalar kabul edilmeyecektir. Katılım çalışmanın enerji verimliliği açısından Pema’nın inisiyatifindedir.

Katılım için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz:

Eğitmen Gülenay Pema hakkındaki bilgilere ulaşmak için tıklayınız.

Daha önce gerçekleşen Mistik Tanrıça Ritüellerin’nden Görüntüler:

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Rahim Olana… Tanrıça’ya…

Tanrıça dediğimizde zihinlerde bir hayal ürünü uyanıyor, özellikle yeni kültürümüzde. Ben bunu kelimenin dilimizdeki talihsiz yerine atfediyorum.

Bu topraklar Tanrıça’larla dolu.

İnsanın ilk bilinen Yaradan inancı Tanrıça figürleri ile anlatılır.

Anadolu’nun adı: Ana-dolu. Analar ile, Yaradan’ın dişi sureti ile dolu topraklar.

Toprağın kendisi Toprak Ana.

Nerede bir yaratılmış olan vardır o işte Tanrıça’nın kendisinin bir tezahürüdür.

HummingbirdYaradan, şekilsiz ve şemalsiz iken, dişi prensibi, yaratılmış olanı bize sunmuştur ki ona ulaşırken araç olarak kullanalım. İnsanoğlu kendine yakın hissettiği şeye daha çok inanır, bağlanır ve sevgi hisseder.

Kültürümüzün tam kökeninde vardır Tanrıça prensibi. Nasıl Rahman ve Rahim olanın adıyla diyorsanız dua ederken, işte oradaki Rahim, Tanrıça’dır.

Tanrıça bize masallarda anlatılan karekterlerin ötesinde, kanlı canlı, yaşadığımız HERŞEY’dir.

Bu bağlamda Tanrıça yani Rahim Olan’a yanlızca kadınlar değil elbet erkek kadın herkes, bitki, hayvan, taş, her canlı saygısını ve sevgisini sunma tevazusunda olmalıdır.

Olmadığı her an Toprak Ana acı çeker dolayısı ile insanoğlu acı çeker.

Tanrıça her gün onurlandıracağımız Ana’mızdır.

Bu fotoğraftaki kuş güzelliği ile Tanrıça’nın direk tezahürlerinden biridir. Bu fotoğrafı çeken de, fotoğraftaki doğa harikası yalın güzelliği gören de, içinde barındırdığı Tanrıça’nın farkında olandır.

Feminen Güç: Mistik Işıltı. Gerçekten İstediğin Budur. 
Makaleyi okumak için tıklayınız.

* Eğitim ve makalelerden haberdar olmak için sağ tarafta yer alan “Blog’u Takip Et” kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

4 responses »

 1. Merhaba Gülenay Hanım,
  Çalışmaya katılmaya niyet ediyorum.
  konaklama, ulaşım ve programla ilgili detaylı bilgi alabilirmiyim.
  içten sevgi ve teşekkürlerimle,
  Gülden

 2. Gülenay Pema ile Mistik Tanrıça Ritüeli.

  Yerimiz Yediburunlar Lighthouse. Gerçekten denize uzanan bir sıradağın en tepesinde. Ufka doğru bakıldığında tüm bilgeliği, doğallığı, haşmetiyle kendini rüzgara kaptırmış, kanatlarını sağa ve sola sonsuzluğa açmış bir kartal ile göz göze gelmeniz olası. Oda oda, ev ev yaşam ve doğallık kokan bir mabed. Sağlı sollu gülümseyen yüzler; kokuları dört bir yanı saran ada çayları, kapıya yaklaşan dağ keçilerinin korkulu rüyası köpeğimiz buğday ve canımız çocuk Rana…

  Rana, 7 yaşında yanakları lezzetli bir kız çocuğu. 7 yaşında olmasına rağmen üçüncü sınıfa geçmiş. Hem kendi okulunun hem de Gülenay Hocamızın söylediğine göre Mistik Tanrıça Ritüelinin sınıf birincisi. 13 Temmuz onun doğum günüymüş. Köy yemeğine denk gelmiş. Bazıları hatırlamışlar ancak bazıları da hatırlamamış. Etraftaki kedileri kendine oyun arkadaşı bellemiş, eli kolu çizik içinde, gözler pırıl pırıl. Mekanın kedisi tarçın 9 yaşında. Rana’dan iki yaş büyük🙂

  Cırcır böceklerinden orkestra, boşlukta asılı denizden gelen belli belirsiz bir uğultu. Dağın tepesinde bulutlar görürsünüz ya hani; iste o bulutlar bize değip geçti gecenin yaldızları altında.

  Bu muhteşem ışık evinde; kendi içimize, en kadın halimize doğru bir farkındalık yolculuğuna çıktık sevgili hocamız Gülenay Pema’nın önderliğinde. Bir arada bir’likle, kadın olmanın bilinciyle, doğayla bütünleşmeye, doğasıyla bir olmaya niyetli 15 kadın. Nefeslerimiz, mantraların içimize işleyen vurguları ile varlığımızın en kendimize ait ve en unutulmuş halini sardık sarmaladık.

  An geldi sessizliğe büründük, an geldi kırmızılar içinde onurlandırdık kadınlığımızı…

  Ruhum an’da kaldığımız zaman seslendi kalpten… ev’indesin…

  Umarım birin ve bütünün hayrına olacak zamanda kesişir sizlerin de yolu Mistik Tanrıça Ritüeli ve Gülenay Hocamızla…

  Sevgiyle,
  Burçak

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s