gulenay pema kova dolunayBu yılın bir diğer Süper Dolunay’ı 22 Temmuz’da Kova burcunda gerçekleşecek. Ay dünyaya çok yakın olduğunda etkileri de bir o kadar güçlü oluyor ve astrologlar bu duruma Süper Dolunay diyorlar. Etkilerine bir göz atalım.

22 Temmuz’da güneş Aslan burcuna, dolunay da Kova burcuna giriyor olacak. Bu etkinin kozmik mesajı ise “Kaderinin Kraliçesi/Kralı Sensin. Güç Sende”.

Kreatif gücünüzü kullanıp, ışığınızı yaymak için daha harika bir zamanlama olamazdı!

Ay Kova burcunda iken ortaklıklarınız ve hedefleriniz ümit veren bir sürece girer. Dolunayların etkileri 3-4 gün önce ve sonrasında da devam eder, öyle ise üzerinize gelen bu harika dalgayı yakalayın ve harikalar yaratın.

Bir tiyatroda Aslan bir yıldızdır,  Kova da tiyatro ekibi. Kova bağlı olduğumuz takım, grup ve topluluk demektir. Başarılı olmak için ben’liğin temsilcisi Aslan’a ve diğer insanları temsil eden Kova’ya ihtiyacınız var. Aslan kreatif ifadeyi temsil eder.

Kova dolunayı, ümitlerinize, arzularınıza, dileklerinize, hayallerinize ve hedeflerinize ışık tutuyor. Ortak Yeni Dünya vizyonlarımızı gerçekleştirmek için sözünü tutuyor.

Yeni bir dünya yaratıyoruz. Kova yeni çağın yaklaşmakta olduğu haberini bize direk olarak veriyor. Bu sürede bunu çok daha iyi hissediyoruz. Aydınlanma çağına girdik ve gezegenler bizi destekliyor… Yeni Dünya enerjisinde herkes birer yıldız. Kendi ışığını yayma ve kreatif olma zamanı.

Güneş ve Ay kreatif, özgür ve kutlama içinde olmamız için bu konuma geldiler. Ancak Satürn ego yapısındaki sağlam olmayan yerleri, çatlakları zorluyor. Kör noktaları açığa çıkarıyor. Üretkenlik getirmediği halde yapmaya deva ettiğiniz şeylere son vermek için Satürn size olanaklar sunuyor, ama Satürn’ün olanak sunuşu tepside değil, tatlı sert cetvel eşliğinde oluyor. Örneğin sonu olmayan, bir mana taşımayan ya da hali hazırda ölmüş bir işe, ilişkiye, olaya gereğinden fazla enerji, zaman ve kaynak harcıyorsanız buna bir son verebilecek gücü bulacaksınız.

Devamını okumak için tıklayınız.

*Makale ve eğitimlerden haberdar olmak için sağ tarafta yer alan “Blog’u Takip Et” kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın