Işıkla, coşkuyla, Aşk’la, minnetle, akışta, keyifli, bir Pazar, 11/11 geçirdik. Muazzam güzellikte kadınlarla. Shakti’yle…

Her biri ayrı koku veren çiçekler gibi karşımda açılan güzellikler… Gönüller Bir oldu, kalpler açıldı Sema’ya…

Kelam oldu… Aşk oldu, Huzur oldu… Olması gerektiği gibi. Ne eksik, ne fazla. En mükemmel ahengiyle… Şükürle…

Bu gece tüm bu yazılanları okuyanların yolu Işık, Aşk ve Huşu dolu olsun.

11/11: Aşmak, Affetmek, Bırakmak, Adım Atmak ♥

Gizemli Dişilik çalışmaları sırasında ve sonrasında ilginç olaylar yaşanıyor. Katılanlar bana yaşadıkları ilginç tecrübeleri kimi zaman fotoğaflarla kimi zaman telefonla kimi zaman da mail ile anlatıyorlar. Çok keyifli olanlara, doğa üstü anlara şahit olmak. Bugün Gizemli Dişilik çalışmasına gelen bir katılımcı gelmeden enteresan bir olay olmuş onu paylaştı. Şöyle:

Katılımcı: “Ben erken geldim çalışmaya ve sahilde bir banka oturdum. Sonra yanıma 75-80 yaşlarında bir adam geldi ve kibarca bana ne kadar güzel olduğumu ve ışık yaydığımı söyledi”

dedi.

Katılımcı: “Size de selam söyledi”

Pema: Bana mı selam söyledi, nerden tanıyormuş?

Katılımcı: “Adam dediki “böyle ışık saçarak nereye gidiyorsanız oradaki kişiye benden selam söyleyin”

Ben çalışmaya gelmeden önce bir hazırlık emaili paylaşıyorum katılacak kadınlarla. Orada yazanlardan etkilenip daha çalışmaya gelmeden ışık saçmaya başlayanlar oluyor. Bugünkü olayda olduğu gibi.

Her kadın içinde İlahi Dişi’ye, Tanrıçaya sahip. Onu onore etmek, hatırlamak ve daha fazla ışık yayarak bu güzel kadın bedeninde tezahürüne izin vermek gerekiyor.

Tek yapmak gereken izin vermek. Her kadından ayrı güzellikte, kendine münhasırlıkta, pırlanta gibi ışıl ışıl parıldama arzusunda Shakti, Tanrıça.

Yeter ki izin verin…

Gereksizi bırakın… Her daim, yola devam… Geriye bakmadan, ne de olsa o yöne gitmiyorsunuz ♥

Bir dişi olarak, duguları hisleri bazen çılgın fırtına, bazen derin okyanus, bazen deli nehir, bazen sıcak meltem, bazen sakin yakamoz, bazen bilge baykuş, bazen yırtıcı amazon, bazen, bazen de ne hissediyorsanız o. Shakti= Enerji demek. Yaratıcılık=Dişil enerji demek.

Duygular ve hisler dişi enerji, yaratan enerjisi demek.

Duygularınızı ne deli divane savurun, ne de bastırın. Yanlızca o duygu, hisle OL-un. Sizin en doğal hakkınız hissetmek, duygu sahibi olmak. Kimseye hesap sormadan, hesap vermeden. Kendiniz, kendi hisleriniz ile bütün, tam.

Gerçek bir dişi hislerinin tamamiyle sorumluluğunu almış bir varlıktır. Her ne olursa olsun. İşte ordan da Tanrıça olma yolu açılır.

2012’nin sonuncu Gizemli Dişilik 1 çalışması 30 Kasım’da Bursa’da düzenlenecek.

Etkinliklerden haberdar olmak için sağ taraftaki kutuya email adresinizi bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın