Yeni kitabım Kalbin Yolu Öğretisi yayınlandı. 
Lansmana özel bir hediye ile sunmak istedim. 
Online Öz-Şefkat Semineri 20 Eylül'e kadar kitabımı 
alanlara ücretsiz. Detaylar aşağıda.

Gülenay Pema psiko-spiritüel öğretiler ışığında edindiği deneyim ve iç-görülerini paylaştığı Kalbin Yolu Öğretisi kitabında, kalbin yolunda ilerlemek isteyenler için yol gösterici bir kaynak sunmaktadır.

Manevi dönüşümü farklı kavramsal yaklaşımlarla ele alması yönüyle okuyuculara bütüncül bir bakış açısı sunmaktadır.

‘Dönüşen yönler, düşünce kalıpları, sarılan yaralar… Şifalanan kalple insan bambaşka biri oluyor. Daha samimi, daha kalpten, daha dürüst ve en önemlisi daha otantik’. Gülenay Pema

Kalbin Yolu Öğretisi

Yazar: Gülenay Pema

Sayfa Sayısı: 176 – İnce Kapak

Ücret: 21 TL + Kargo

2-3 iş günü içinde kargoya verilir.

Kitabınızı özel hediye Online Öz-Şefkat Seminer’i ile birlikte almak istiyorsanız 20 Eylül 2020’e kadar ödeme/sipariş numarasını kitap@kalbinyoluogretisi.com a göndermeniz yeterli.

 

 

Birden fazla kitap satın almak isterseniz buradan bize yazabilirsiniz.

EFT ile ödeme yapmak için tıklayın.

Sipariş, teslimat ve iade-iptal şartları için tıklayınız.


Okuyucu Yorumları

Dün gece kitabınızı bitirdim. Bendeki hissiyatını tek kelimeyle özetleyecek olursam, su gibi aktı. Bittiğinde bitmesin istedim, daha çok okumak istedim. Bizler için bir giriş yapmışsınız da, devamı gelecekmiş gibi hissettim.

Eğitimlerinizde sizden dinlediklerimin çok güzel bir birlikteliğiydi. Bazen ağzınızdan dökülüveren sözlerin notunu alamadığımda hayıflanırdım, bu kitap tam da bunları bir araya getirmiş. Hatırlatıcıydı, yol göstericiydi. Bir cümle üstüne saatlerce düşündürdü, yakındı, içtendi, kalptendi. En özel yerlerden, en derinlerinizden akmış bilgiler. Herşeye çok güzel dokunmuş. Herkese eşit mesafeden dokunmuş, bunları ilk kez okuyana da, sizin eğitimlerinize defalarca gelenlere de.

Bir Dua Gibi Yaşamak bölümündeki neredeyse her sayfayı gözlerimden yaşlar akarak okudum. Her sayfası öyle dokundu ki kalbime, kalbinizden öyle hisler aktı ki, sadece yazıları okumadım sanki, yazarkenki hislerinizi de hissettim.

İyiki varsınız. Gönül bağımız daimi olsun.

En derinden sevgilerimle. Minnetle, şükürle.

Tuğçe Karaca, Anne & Cafe Sahibi

__________________________________________________________________
‘Kalbin Yolu Öğretisi’ her bölümde içimde farklı hissiyatlar bıraktı. Gizemleri aralayan pek çok değeri, adım adım onlara nasıl yaklaşabileceğimizi, içselleştirebileceğimizi öyle güzel anlatmışsınız ki içim umutla doldu.
Yıllarca deneyimlerinizden süzülen bu bilgeliği paylaşmanız ve benim gibi pek çok kişiye dokunacak olmasını bilmek çok güzel.
Eğitimlerinizde siz konuları anlatmaya başlayınca hiç bitmesin, siz hep konuşun istiyorum; bu kitabınızı da okurken benzer hissiyatlatlar içindeydim. Hiç bitmesin istedim. Zaman zaman tüylerim diken diken olarak, zaman zaman da göz yaşları içinde okudum. Bazen de özümsemek için aynı paragrafı ardı ardına okudum.
Her okuyuşta farklı manalar çıkardığınız kitaplar olur ya hani, işte öyle bir kitap.
Böyle içtenlikle, en derin duyguları bize geçirdiğiniz için minnet ve sevgi duyuyorum.
Kitaplarınızın devamının gelmesini, anlatacaklarınızı, deneyimlerinizi okumayı canıgönülden dilerim.
Kucak dolusu sevgiler, Birsen. Anne, Editör

2 thoughts on “Ücretsiz Öz-Şefkat Semineri için Son 2 Gün!

  1. Merhaba,
    Kalbin yolu öğretisi için EFT yaptım .Mailinize yolladım.Seminere de katılmak istediğimi bildirdim.
    Hala geri dönüş yok
    Teşekkür ediyorum.
    Dönerseniz sevinirim.

Bir Cevap Yazın