Uzman Eğitmenlerle Online Ücretsiz Eğitimler

Herkese Merhaba,

Bazılarınızın da gönüllü olarak destek verdiği Karuna Dayanışma ve Şefkat Ağı faaliyetlerimiz hızla ve etkin bir şekilde devam ediyor.

Karuna; küresel salgın ile mücadele ettiğimiz bu hassas süreci sevdiklerimizin, çevremizdeki dostlarımızın ve toplumumuzun daha sevgi, huzur ve güven dolu bir şekilde geçirmelerini sağlamak üzere bağımsız gönüllülerden oluşan bir dayanışma platformu.

Bir çok farklı alanda hizmet vermeye çalışıyoruz ve her alandan gönüllülere ve fikirlere açığız. Faaliyet alanlarını Instagram ve FB grubumuzdan takip edebilirsiniz.

Siz de bu günlerde faydalı bir katkıda bulunacak yer arıyorsanız ya da desteğe ihtiyacı olan kişiler tanıyorsanız; bu bilgiyi paylaşabilir ve ağımızı daha çok kişiye ulaştırabiliriz birlikte.

Bu zor süreçlerin bir an önce aşılmasını gönülden niyet ediyoruz. Süreci en kolay, zinde ve huzurla geçirebilmek hepimizin elinde. Umarız küresel olarak bu zorluğu kısa sürede aşacağız.

Karuna Dayanışma & Şefkat Ağı canlı eğitimlerine Instagram hesabından ulaşabilirsiniz. Bağlantı burada.

Küresel olarak geçirmekte olduğumuz bu zor günlerde güzel şeyler de oluyor.

Bu oluşumlardan birisi de Karuna Dayanışma & Şefkat Ağı.

Hep birlikte dayanışma ile, zor şartlarda fiziksel-duygusal-zihinsel daha da güçlenerek, dayanıklılık ve adaptasyonu arttırarak, kalbin yolunda, ruhun tekamülünde ilerlemeye reel adımlar ayarak devam ediyoruz.

Sağlıcakla, dayanışmayla, uyumla ve sevgiyle kalın,

Gülenay Pema

#KarunaDayanışmaveŞefkatAğı #KoronaTürkiye #dayanışma #koronadayanışması

Bir Cevap Yazın