Venüs Portalı Ritüeli

İçinde bulunduğumuz enerjiler İkizler Yeni Ay’ı ve Venüs portalı ile bize kendimizle kurduğumuz iletişimin, bağın tek boyutlu olmadığını hatırlatıyor. Her ne kadar teknik olarak Yeni Ay dün akşam gerçekleşmiş olsa da etki alanındayız hala.

Foto: Kayla Maurais

İnsanoğlu olarak çok boyutlu varlıklarız. Bu çok boyutlu hali anlamak için yıldızlararası boyutlara gitmemiz gerekmiyor hemen. Tam burada, somut olarak gördüğümüz üç boyutlu yaşamın gerçekliğinde baktığımızda, ego, zihin, alt-benlik olarak adlandırdığımız geçmiş referanslarla oluşmuş kişiliğimiz dahi çok boyutlu. Kimliğin bir çok yönü var. Bir gün bir halde, duyguda olup, diğer gün bambaşka olursunuz. Bunu hepimiz tecrübe ediyoruz.

İkizler Yeni Ayı ve Venüs bize bu üç boyutlu gerçekliğimizin ötesinde de var olduğumuzu hatırlatıyor. Bunu yaparken üçüncü boyuttaki özelliklerimiz içinden geçerek yükselebileceğimiz gerçeğinin de altını çiziyor.

Eğer dallarınızda yükseklere eren kozmik tatlılık, bereket ve güzellikte meyveler vermek istiyorsanız, kökleriniz yerkürenin, Toprak Ana’nın kalbine bağlı, uzun, derin ve sağlam olmalı. Kökleri derin ve sağlam ağaçlar semalara ulaşır.

Bizler enerjetik varlıklarız, ruhani varlıklarız. Ruhumuz bilinçli olarak bu üç boyutlu yaşamı seçti, tekamülü için gerekli gördüğü için. Burada tesadüfen ya da biri bizi fırlattığı için bulunmuyoruz. Yaşamımızı her an kendimiz yaratıyoruz.

İkizler Yeni Ay’ı bize dünyaya ait olan kelime seçiminin önemini idrak edip, kelimelerin ötesinde var olan evrensel, uyumlayan, birlik titreşimlerini farkedebilmemiz için kapılar açıyor.

Seçtiğimiz kelimeler ve ardına yüklediğimiz enerjilerle yaşamımızı istediğimiz yönde yaratabiliriz. Bu hakikati yaşattığımız sürece insanoğlu ve yerküre olarak geçiş yaptığımız beşinci boyut şu an hayat tecrübeniz olabilir. Keza gezegenimiz, Gaia beşinci boyut bilincinde titreşmekte.

Yeni Ay ve Venüs ritüeli için önerim;

🌠Bu gece Venüs’ü gökyüzünde bulmak,

🌠Suyun şifasına niyet ederek yıkanmak,

🌠Beyaz ya da açık renkli ferah kıyafetler giymek,

🌠Evinizin en sevdiğiniz köşesinde, sessizce konuşlanmak,

🌠Sevdiğiniz enstrümental, sözsüz meditatif bir müzik,

🌠Papatya çayı eşliğinde derin, sakin nefeslerinize odaklanmak,

🌠Nefes aldığınız ve capcanlı, sağlıklı, güzel ve tam olduğunuz için şükür hissine gelmek,

🌠Daha sonra arzu edenler sevdikleri bir Esma’yı, duayı tümün hayrına edebilirler,

🌠Arzu edenler ise 108 kere Venüs mantarasını zikredebilirler: OM SHUM SHUKRAYA NAMAHA. Okunuşu: Om Şum Şukraya Namaha. Şükür hissini almışsınızdır her ne kadar antik Sanskritçe olsa da bu mantra.

🌠Venüs ile etkili ve kalıcı bir etkileşime girmek istiyorsanız bu ritüeli aynı saatte 13 gün boyunca yapabilirsiniz.

Sevgiler,

Gülenay Pema

*Eğitim ve makaleleri takip etmek için Blog’u Takip Et kutusuna email inizi bırakabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın