Yüzlerce kadının hayatını derinden dönüştüren, hem geleneksel hem de modern yogayı kapsayan, beden-duygu-zihin-ruh bütünlüğüyle gerçek yoga öğretisini aktaran YogANA Kadınlar için Yoga Eğitmenliği Programı yeni dönemi 7 Mayıs’ta başlıyor.

YogANA eğitmen adaylarını, feminen doğayı açığa çıkarırken maskülen doğayı dengeleyerek içsel enerjileri uyumlu seviyelere getirip, kadınlığa dair kapsamlı bir içerikle esaslı bir dönüşüm ve arınma yolculuğuna çıkarır.

Erkenci kuş indirimi 6 Mart’a kadar! Kadınlığınıza ve ruhunuza yapacağınız bu esaslı yolculuğu kaçırmayın!

YogANA, bütünsel yoga öğretisi ile uluslararası sertifikasyonla kalıcı dönüşümlere kanal oluyor ve eğitmenlik altyapısını 19 yıllık tecrübe zeminiyle sağlıyor.

200 saatlik YogANA programı eğitimler için özel olarak doğal taş ve ahşap ekolojik mimari ile inşa edilen ArıKuşu Retreat’in yüksek enerjili doğa içindeki ortamında gerçekleşiyor.

Detaylar için tıklayınız.

Bütünsel ve geniş bir müfredata sahip YogANA’da dönüşüm ve uygulamalar adaylar tarafından gerçek anlamda tatbik edilir.

YogANA Yoga Eğitmenliği sertifikası uluslararası yoga kuruluşu Yoga Alliance tarafından RYS-200 olarak onaylıdır. Sertifikaya hak kazanan adaylar tam bir yoga eğitmeni olmak için gerekli yetkinliğe sahip olurlar. Eğitmen ve kurucu Gülenay Pema uluslararası geçerli E-RYT500 sertifikasına sahip ve hem yurtdışındaki yoga üniversitesinde hem de yurt içinde yoga eğitmenliği tecrübesine sahiptir.

Program detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın