image-1Yoga’nın ABC’si programı 6 seviyeye yayılan uzun soluklu ve kapsamlı bir programdır. Dersler haftada iki kez ikişer saatlik teori ve pratik seanslardan oluşur. Katılımcılar yogayı teori ve uygulama ile kapsamlı olarak tecrübe ederlerken, etkili ve kalıcı kişisel dönüşümlere şahit olurlar.

Bir üst seviyeye devam edebilmek için ve dersleri anlayabilmeniz için tüm derslere katılım gerekmektedir.

Her öğrencinin gelişimini yakından takip edebilmek amacıyla seviyeler 15 kişilik kapalı gruplar halinde düzenlenmektedir. Her seviye sonunda hazır olan katılımcılar bir sonraki seviyeye geçerler.

Yoga Nedir?

Yoga ne değildir ile başlamak daha doğru olacak. Günümüzde yoganın ne olduğu ile ilgili bir çok yanlış kullanım var. Yoga, başının üzerinde durup, nefesini tutup, vücudu akrobatik hallere getirebilme becerisi değildir. Evet bunlar Yoga’ya ait farklı uygulamalardan yalnızca bazılarıdır, ama yoga dediğimizde, bir varoluş halinden bahsederiz, belirgin bir yaşam şeklidir Yoga. Kelime anlamı ile yoga, birlik, bir olmak manasına gelir.

Program detayları ve kayıt için tıklayın.

4 thoughts on “Yoga’nın ABC’si 1. Seviye Yeni Sınıf 11 Ocak’ta Başlıyor

 1. Merhaba Gülenay Hoca , 11 Ocak’ta başlayacak yeni yoga 1. seviye dersleriniz her pazar mı olacak ve saatleri , katılım payı ile ilgili de bilgi verir misiniz lütfen. Sevgiler, Evrim Sela

  iPhone’umdan gönderildi

 2. Merhaba, Bu programa katılmak istiyorum fakat bazı sorularım olacak; Dersler haftaiçimi haftasonu mu? (İlk ders pazar ama emin olmadım) 1. seviye ne kadar sürüyor  Örn 31 Ocak haftasonu şehirdışındayım dersler haftasonu ise bu dersleri kaçıracağım, bunun bir telafisi var mı? Ücret ne kadar?  2. seviyeye hemen geçiyor muyuz?

  Teşekkürler

 3. Merhaba,

  Ben dün gizemli dişilik programınıza katıldım. Ilahi masküleni hayatimıza çağırmak mantrasını göndermenizi rica ederim. Ayrıca gizemli dişilik 2 programınız için yer varsa kayıt yaptırmak istiyorum.

  İyi günler

  iPhone’umdan gönderildi

 4. Merhaba

  Yoga’nın ABC’si 1. Seviye Yeni Sınıf 11 Ocak’ta Başlayan grup ile ilgileniyoruz.
  2 kişiyiz ama detayları göremedim.
  Haftada hangi günler ve saat kaçta olacak?
  Program ücreti ne kadar?
  Yeriniz Leventte tam olarak nerede ?
  Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.
  Sevgilerimle
  Emra

Bir Cevap Yazın