Pema ile Gizemli Dişilik™ Eğitmenlik Programı

Dönüşüme en çok ihtiyaç duyulan bu zamanlarda küresel kadın sağlık hareketinin bir parçası olmaya hazır mısınız?

Yaşamın hangi sürecinde, hangi ortamda, hangi işte olduğunuzdan bağımsız, eğer değişimin bir parçası olmak istiyor ve aktif olarak bu değişime katkıda bulunacak vizyona sahipseniz bu kapsamlı program size göre.

Gelin hep birlikte yaratım ve gelişimin temellerini oluşturan içsel yapımızı, rahime geliş anımızdan menopoza kadar uzanan bu yolculuğu keşfedelim.

Dönüşüp, her yaşam döngüsü ile bedenimizi, zihnimizi ve ruhumuzu nasıl iyileştireceğimizi öğrenelim, tecrübe edelim ve etkin teknikler kullanarak diğer kadınlara, çocuklarımıza aktaralım.

Bu gücü benimsemeye ve diğer kadınları da güçlendirmeye, şifa yetilerini keşfetmelerine araç olmaya hazır olanlar için ideal bir program.

 • Yoga eğitmeni, doula, ebe, masaj terapisti, girişimci, kadın yaşam koçu, şifacı veya bu alanlarda temel ve esaslı bir eğitim alarak diğer kadınlara destek olma yolundaysanız,
 • Kutsal bir yol olan, gerçek gücünüzü bir kadın olarak hatırlama yolculuğuna çıkmaya,
 • Kadınlara, bilinçli iyileşme, zindelik ve uzun yaşam alanlarında eğitmenlik yapmaya, gizemli dişilik eğitmenlik gulenay pema
 • Kadınlara muazzam haz alma duyusu ile nasıl şifalanacakları konusunda derinleşmeye,
 • Kadim ve onbinlerce kadını dönüştüren teknikleri önce kendinizi dönüştürmek için kullanmaya ve gizli potansiyelinizi uyandırmaya,
 • Kadın bedenini anatomik olarak daha yakından öğrenip bu muazzam organizmanın gizemlerine bilimsel olarak şahit olmaya,
 • Kendi travmalarınızı şifalandırma yoluna girip, diğer kadınlara ve çevrelerine bu konuda destek olmaya,
 • Kadınlara sağlıklı yaşam şekillerini nasıl yaratacaklarını ve kanser, rahim-yumurtalık-göğüs aldırma, ve diğer ciddi sağlık durumlarından nasıl korunabileceklerini öğretmeye,
 • Hindistan’ın kadim mistik Shakti öğretileri Mahavidyalar’la ritüellere katılmaya,
 • Kadınlara özel otantik Tantra öğretilerine giriş yapmaya,
 • Harika sağlığa sahip, zinde, coşkulu, bolluk bereket içerisinde olmaya,
 • Diğer kadınları hayallerini gerçekleştirmek üzere aktif, coşkulu, feminen, bilge ve şefkat yayan dişiler olarak yönlendirmeye,
 • Dönüşümün kendisi olmaya hazır mısınız?

Eğer bu soruları “evet” olarak yanıtladıysanız, o zaman bu program sizin için ve sizinle tanışmayı bekliyoruz.

Kadınların ananelerinden kalan kendi kendini şifalandırma yöntemlerini uyandırma vaktidir!

Birçok kadın rahimindeki travmalarla dolaşıp, kaybettiği kadınlığına duyduğu özlemin yoğunluğunu avuç avuç ilaçla, tatlıyla, yemekle, dizilerle, alışverişle kompanse etmeye çalışıyor. Bu kısır döngü kolektif bilinçaltından tüm kadınları tetikleyerek rahim yaralarının üzerini kapatıp, bastırmalarına yol açıyor. Bunun sonucunda da hislerinden kopuk, sonuç odaklı, kontrol eden, stresli ve kızgın kadın toplulukları. Bu tür davranış kalıpları dişil doğanın, dişil enerjinin bozulmuş tezahürüdür.

Dişil doğadan kopuk haller tatminsizliğe, yaşam neşesinin yok oluşuna, umutsuzluğa ve mutsuzluğa yol verir.

Oysa ki Doğa Ana, her kadının rahminde saklı, nasıl doğanın gizemleri bizi büyülüyorsa, bir kadının küçük bir kız çocuğu halinden, bilge olgun kadın haline kadar geçirdiği dönem an be an gizemlerle, adeta bir nakış gibi işlenmiş motiflerle dolu, her biri diğerinden farklı.

Dünyamız, bu gizemin onore edildiği, kıymetinin bilindiği, coşku ile kutlandığı yerlere yavaş yavaş gelmekte. Bu dişil olguların neler olduğunu tekrar hatırlayıp, zuhur ettirmekle ilintili.

Yaratılmış olan, Rahim olanın sureti bu bedendir. Doğurganlık, rahim bu yaratıcılığın merkezidir.

Bedenimizde tezahür eden doğayı anladığımızda, Doğa Ana’nın da hak ettiği değeri sunabilecek ve yaşamı inişi ve çıkışları ile kutlayabilecek manevi olgunluğa gelebileceğiz.

Kadın sağlığı günümüzün en önemli konuları arasında yer alıyor.

Sağlık olmadan, aktif olarak katılımımızı bekleyen konularda başarılı olabilmek için gerekli enerjimiz, yaşam hevesimiz ve motivasyonumuz olması mümkün değil. Günümüzde sezeryan hastanelerin ameliyat listelerinin başında geliyor, rahim ve göğüs aldırma (histerektomi & mastektomi) de bu sıralamaya dahil. Göğüs kanseri ise en yaygın kanser türü. Genç kızların büyük bir çoğunluğu hormonal dengesizlik sebebiyle doğum kontrol hapı kullanıyorlar, yine yakın zamanda yapılan araştırmalarda ülkemizde dokuz milyon kişi anti-depresan ilacı kullandığı açıklandı. Kadının doğal yaşam döngüleri, menstruasyon, hamilelik ve meopoz patolojik bir durum gibi görülerek tedaviye sevk ediliyor.

Oysa ki tüm bu durumlarda, güvenli, kolay ve doğal metodlarla sağlık, enerji, haz ve uzun yaşam için yaşamının her döneminde kadının şifa bulabilmesi mümkün. Ananelerimiz bunu yaptı, biz neden yapamayalım. Yeter ki isteyelim.

Artık kendi dişil zindeliğinizi ve gücünüze sahip çıkıp, edindiğiniz bilgeliği diğer kadınlarla paylaşmak, güvenli ve kutsal alanlar oluşturmak mümkün.

Dişil şifalanma zamanı başladı!

Gizemli Dişilik™ 1 Eğitmenlik Programı’nda Gülenay Pema, yıllardır kadınlarla yaptığı dişil enerji çalışmalarında günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş dişil erdemlerin yeniden keşfedilerek dişil doğaya hak ettiği, doğru ifade edilen gücünü geri vermeyi amaçlıyor. Gelin yılların tecrübesine dayalı, sonuçları kanıtlanmış kadim teknikleri keşif yolculuğunda beraber yürüyelim.

Ancak dünyevi dişil erdemler keşfedildiğinde ilahi, kutsal ve mistik olan Dişilik anlayışının kapıları açılabilmektedir.

100 saate yayılan bu kapsamlı programda öncelikli amaç Gizemli Dişilik™ Eğitmenleri’nin kendilerinin dönüşmesidir. Eğitmenlerin dönüşebilmesi için program süresi teori ve uygulamaların yer aldığı eğitim ve uzmanlık projesini de içine alır. Programda yer alan sözlü, yazılı ve uygulamalı sınavlarda başarılı olanlar ve Gülenay Pema’nın ön gördüğü staj süresini tamamladıktan sonra eğitmen olmaya hak kazanacaklardır.

Gizemli Dişilik™ 1 Eğitmenlik Programı Kapsamı

 1. Bölüm – Gizemli Dişilik Öğretisi
 2. Bölüm – Dişil Döngüler (2a – Bütünsel Kadının Sağlığı & Döngüleri,  2b – Kanın Gizemi ve Bilgeliği, 2c – Rahmin Gücü, Yaratıcılığı & Şifası)
 3. Kadın Anatomisi (3a – Üreme Organları, 3b – Rahim & Yumurtalıklar, 3c – Göğüsler, 3d – Kadın Hormonlarına Giriş )
 4. Bölüm – Rahim Yogası – Tantrik & Taoist Öğretiler (4a – Rahim Nefesi, 4b – Yumurtalık Nefesi, 4c – Rahim için Asanalar, 4d – Rahim için Yogik Enerji Uygulamaları, 4e – Tantrik Sublimasyon tekniği, 4d – Taoist Jade Egg Tekniği)
 5. Bölüm – Menstüasyon Bilgeliği ( 5a – Regl Sağlığı, 5b – Döngülerin Gizemi: Ayın ve Regl Döngüsü, 5c – Regl Döngüsünü Zindelik ve Sağlık için Uyumlamak 5d –  Döngüye Göre Beslenme, İlişkiler ve İş Hayatı)
 6. Bölüm – Maskülen & Feminen Enerji (6a – Feminen & Maskülen Enerji ve 3 Farklı Seviyesi, 6b – İlişkilere Giriş)
 7. Bölüm – Enerji Merkezleri & Ezoterik Çakra Öğretileri (7a – Kadınlar için Enerji Yönetimi ve Artırımı)
 8. Arınma & Şifa Teknikleri (8a – Rahim Arındırma Yöntemleri: Yoni Spa, 8b – Duygusal Özgürlük ve Salınım Teknikleri, 8c – Bedensel-Duygusal Arınma (Makrobiyotik Beslenme) 8d – Karın Masajı, 8e – Yoni Masajı, 8f – Göğüs Masajı, 8g – Renk Terapi, 8h – Bach Çiçek Remedileri Kullanımı)
 9. Dişil Maneviyat (9a – İçsel Bilgelik ile Sağlık Kazanmak, 9b – Şükürle Gelen Bereket 9c – Niyaz, 9d – İç Rehber ve Manevi Yol, 9e – Çekim Kanunu ve Titreşimsel Enerji, 9f – Manevi Seks, 9g – Kalbin Bilgeliği
 10. Mistik Shakti Öğretileri – Mahavidyalar’a Giriş
 11. Shiva & Shakti Bilinçleri – Rahman & Rahim
 12. Eğitmenlik Formasyonu

Katılım Gülenay Pema’nın insiyatifindedir. Program tarih ve içeriğinde değişiklikler olabilir. Eğitmen adayları ile bir ön görüşme yapılacaktır. Sertifikaya hak kazanmak için tüm derslere katılmış olmak, yazılı ve uygulamalı sınavlarda başarılı olmak, uzmanlık projesini sunmak ve staj süresini tamamlamak gerekmektedir. Sertifika programına en fazla 15 eğitmen adayı kabul edilecektir. Erken indirim 1 Haziran 2019 tarihine kadar yapılan kayıtlarda geçerlidir. Eğitim başladıktan sonra program ücretinin iadesi yapılmamaktadır.

Detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Gülenay Pema’nın kadınlara özel verdiği diğer eğitimler:

Gizemli Dişilik Eğitmenlik5Gizemli Dişilik 1 (2 saat)

Gizemli Dişilik Dans

Gizemli Dişilik Dönüşüm Programı (12 saat)

Katılımcılardan Yorumlar

“Geçen sene bu zamanlar bana program boyunca yaşayacagım şeyleri anlatsalardı, inanmak bir yana, rüyada sanırdım kendimi. Bugüne kadar sayısız eğitime katılmıştım. Hep aynı şeyler söyleniyordu. Ögrendim sanıyordum! Ancak hayatımda hiçbirşey değişmiyordu. Hep aynı kısır döngünün içerisindeydim. Bu eğitimle birlikte hayatımda bir değişim dönüşüm başladı. Materyal dünyada kaybolan ben, hislerimi duymayı öğreniyordum. Bugüne kadar nerdeydi kalbimin sesi? Gerçek sevgi ne demek onu öğreniyordum. Çevremdeki herkes soruyor ‘aşık mı oldun? sana ne oldu?’ diye 🙂 Kendime doğru yola çıkmıştım… Bu egitime başlayan benle, şu andaki ben aynı değildim. Programın içerisinde öğrenilen teknikleri disiplinle uyguladıkça kendim üzerinde farkındalığım arttı. Dişil kardeşlik çemberinde kadınların birbirine gerçekten destek olabileceğini öğrendim. Çok sevdiğim kızkardeşlerim oldu. Bana toplumun öğrettiği kadın olmayı değil, kendim olmayı ögrendim. Kadınlığımı kabul ettim. Ne kadar şanslıydım. Bu eğitimde öğrendiklerim kaç ömre bedel kelimelerle anlatamam.
İyiki Gülenay Hocayı tanımışım, iyiki bu eğitime katılmışım. Yaradana şükürler olsun! Sevgiler.”
——–

“Bu büyülü sürecin hangi bölümünü anlatsam bilmiyorum. Kendimi 29 yaşımda yeniden doğmuş, yeni bir Ben e doğmuş hissediyorum. Bu programda verilen her öğretiye değer verip, içselleştirince ve adanmışlıkla birlikte hayata adapte edince, daha önce hiçbir yerde öğrenemeyeceğiniz bir mutluluk hissedeceksiniz. Beslenme düzenimin, bir kadın olarak kendimi kabullenme ve sevme yolumun, sessizlikte kalabilmemin yolunu açan, hayatımını dönüştüren bu güzel eğitim kendim için yaptığım en güzel şeylerden biriydi. İçten dışa giden değişimim çevremdeki herkes tarafından fark ediliyor. İlişkilerimdeki şifalanma materyal düzende de gerçekleşti ve hislerimi iyi duyabilip tanımlayabiliyorum artık. İçimdeki kuvvetli kadını red etmiyorum. Bu eğitimi Gülenay Hoca’dan almak bir ayrıcalıktı. Kendisine bağımlı kılmayan ancak kişinin kendi iradesinin kuvvetini ortaya çıkaran gerçek bir eğitmen bana göre. Kendini gücünü fark ettirdiği için de, geri dönüşü olmayan bir farkındalık ve gelişme yaşıyor insan. Kişi ancak gerçekten almak, hissetmek isterse bu süreçte ışık dolu bir kadın olmaya doğru gidecektir. ”

———
“Bu yola koyulduğumda, amacım, feminen enerjiyle çalışmayı keşfetmekti. Beklentim yoktu. Karşıma sürprizler, engebeler, vadiler, nehirler, dağlar, fırtınalar, yağmurlar ve gök kuşaklarıyla dolu bir yol çıktı. Yolun her anı değerli ve özeldi benim için. İlk başta Allah’a ve sevgili Hocam Prem Baba’ya çok şükrediyorum. Bu yola girmek, tazelenmek, kendi suyumdan içmek nasip oldu. Çok şükür. Sanki içimdeki mevsimleri yaşadım. İçimdeki doğanın gizemlerini keşfettim ve büyülendim. İçimde yaratma yeteneği olan bir “Rahim” var. Bunu düşündükçe hayrete düşüyorum. Bu ne mucizevi… O zaman diyorum ki, demek ki sen de “o kadınsın”, o yaratan, seven, kucaklayan, zorluklar karşısında güvende ve huzurda kalabilen, veren, şefkat gösteren, merhametli, ışıl ışıl, neşeyle parıldayan, gülünce güller açıp açtıran, bereketli, çekici ve mucizevi. Gizemli Dişilik Eğitimi bu kelimeleri bana yazdırtıyor. Eğitimin bütüncül yapısı, psiko-spiritüel düzlemde ilerleyişi, kendimin farklı katmanlarını keşfetmemi, gölgelerime cesaretle bakmamı ve ışığımı görüp kabullenmeyi öğretti bana. Kadın olmanın güzelliğiyle büyülendim. Aynı zamanda kız kardeşlik sevgisini tattım. Bu ne güzelmiş, ne değerliymiş, ne kadar iyileştiriciymiş! Eğitim boyunca kurulan ortamda kendimi bu sevginin yarattığı güvende hissettim. Bu sayede gerçekten dürüst olabilmenin muazzam bir özgürlük sağladığını anladım. Sevgili Pemaji tüm emeklerin için teşekkür ederim, Allah razı olsun. “
——-

“Sevgili Gülenay Pemaji,

Bir gün Paulo Cohelho’nun kitabı Brida’yı okudum. O kitapta anlatılan Brida’nın hikayesi beni çok etkilemişti. Çünkü Brida hayatının bir döneminde şaman bir kaGizemli Dişilik Eğitmenlik3dınla karşılaşır ve içindeki değişimler bu karşılaşmayı takip eder. Kendim için de bunu dilemiştim. Çok şükür sevgili Gülenay seninle karşılaştım. Karşılaşmamızdan beri hayatımda çok şey değişi. Hayat beni çeşitli olaylara, yerlere, insanlara sürükledi. Sevgili Prem Baba’nın dediği gibi hayat gizemini her gün tekrar tekrar gösterdi. Hayatın gizemi bana gözükürken fırtınalarda bana sunduğun destek için büyük bir minnet duyuyorum. Derslerde öğrendiğim yoga teknikleri sayesinde bedenimle daha derin bir ilişki içindeyim artık. Beslenme alışkanlıklarım olumlu yönde değişti. Kendime nasıl bakmam ve kendimi nasıl sevmem gerektiğini derslerin ve bizlere anlattıkların sayesinde derinden anlıyorum. Gizemli dişilik çalışmaları, Mistik Tanrıça Ritüeli bunlar ise çok özel çalışmalar. Bir kadın olarak kendi özümü keşfedebilmek büyük bir nimet. Bu beni özgürleştiren bir lütuf. Alışılmış kalıpların dışında kadın olmak ne demek, bir kadın nasıl sever, sevdiği insana nasıl şefkat gösterir, kendini nasıl sever, tüm bu sorulara bu eğitimler cevaplar sundu benim için. Mistik Tanrıça Ritüeli’nde beni etkileyen yüzleşmelerinden birisi Doğa Ana’nınn kızı olduğumu tekrar idrak etmek oldu. Bunu hissedebilmek çok güzel bir duygu. Bugün bir fotoğraf gördüm. Bir yıldırım gökkuşağının yanında belirmiş. Hayatta böyle anlar yaşadığımızda, hem yıldırım hem gökkuşağı altında olduğumuzda,bize sunduğun tüm destek çok değerli. ” Sevgiler

—–

“Bir yıl önce “Yoga” benim için yoğun çalışma hayatında stresimi atmama yardımcı olan, ara ara kendimi çok da bağlamadan katıldığım, ama asla önemli bir zaman dlimini vermeyi düşünmediğim hoş, eğlenceli, güzel insanlarla tanışma fırsatı bulduğum bir aktiviteydi.

Gizemli Dişilik Eğitmenlik41 yıl önce hayatımda bazı şeyleri değiştirme kararı almışken bu defa hiç tanımadığım Pema Hoca’yla da Yoga’ya başlama kararı aldım. Sadece çok etkilendiğim web sitesi ve programları ilgimi çekmişti. Bu arada “dişil enerji” üzerine kendisinden bireysel çalışma seansı almak istediğimde beni grup çalışmasına davet etmişti. 🙂 Pema Hoca sizi hep şaşırtır, disipliniyle, bilgisiyle, iradesiyle, bir çiçek gibi zarafetiyle, söylediğiyle yaptığı her dem aynı olan kişliğiyle ve pek tabii disiplin ve sorumluluk bekleyen ama aynı zamanda çok şefkatli Kali enerjisiyle, verdiği bilgileri birebir uygulayıp kendi hayatındaki yansımaları paylaşmasıyla…

1 yıldır çok düzenli bu derslere katılıyorum en fazla bir kez ders kaçırmışımdır, her ders tutku ve coşku hissiyle dolu geçiyor. Cömertçe aktarılan bilgiler çoğu zaman teknik, bazen de ezoterik. Ama aslolan bizim adanmışlıkla öğrendiklerimizi hayata geçirmemiz ve tecrübe etmemiz. Pema Hoca bunu kendi yöntemleriyle izliyor, hissediyor, geri bildirim veriyor beklentisi hep yüksek. Bense ortalama 14 saattlik çalışma hayatıyla yogayı birşekilde birlikte yürütebilyorum ve Yoga’ya bu derece bağlanmama şaşırıyorum. Verilen teknikler, bilgiler, beslenme yöntemleri, kriyalar, asalanalar, meditasyonlar, inziva programları, dişil enerji çalışmaları, özel konuda yapılan tez şeklinde ödevler  hepsi insanın once zihnini formatlıyor sonra hayatını. Bu çalışmaları yapıp asla aynı insan olmuyorsunuz. Yoga hiç hissetmeden hayatınıza derinlemesine giriyor, uyandığınızda, duş alırken, dişinizi fırçalarken her yerde…

İnsan geçmişi değiştiremiyor. Gelecekse ancak bugün yaptıklarımızla  değişebiliyor. Öyle kolay değil gerçek bir değişimi yakalamak ama umutlu olmak ve tutarlı bir çizgide olmak, huzurlu olmak,  bu işi  aklınız ve kalbinizin bütün olduğunu hissettiğiniz size bilgilerin cömertçe aktığı bir yerde yapmak çok önemli. Buyüzden doğru yerde olduğum için, değişimi her geçen gün kendimde  daha çok hissettiğim için çok mutluyum. Sevgiler.”

—-

“Gizemli Dişilik Eğitmenlik programı, başladığı andan itibaren bir programdan çok, hayatımın her alanına yayılan, her hücreme nüfuz eden bir yaşam şekline dönüştü. Pema ve eğitmenlik programı arkadaşlarım hayatıma hediye gibi giren ikinci ailem benim için. Son 6 aya geri dönüp baktığımda, program dahilinde yaptıklarımızı ve bana yaşattığı olayları ve duyguları kelimelere dökmek neredeyse olanaksız. Şu anda ortaya çıkmamış ya da yeni yeni çıkmakta olan daha bir çok değişikliğin de içimde yeşermekte olduğunun farkındayım. Kısaca özetlemeye çalışırsam, duygusal, bedensel ve ruhsal olarak yapamam Gizemli Dişilik Eğitmenlik2sandığım şeyleri yapabileceğimi, içimde keşfedilmeyi bekleyen engin bir hazine olduğunu gördüm. Hayatımın bu noktasına kadar hep akla değer verirken, sesine kulaklarımızı tıkadığımız her şeyden bilge ve sonsuz kalbin varlığını hatırladım. Bir kadın olarak kendimi ve bedenimi sevmeyi ve onore etmeyi öğrendim. Her şeyden önce bir kadın olmanın ne demek olduğunu öğrendim. Hissedemem dediğim duyguları, sevgiyi, affetmeyi, merhameti, şefkati yeniden keşfettim içimde. Bu keşifler, hayatıma bir mucize gibi yayıldı. İçimde doğan sevgi, etrafıma akarak ailemle, çevremle ilişkilerimi inanılmaz değiştirdi. Artık yaşadığım her şeyin sorumluluğu almakla birlikte, hayatımda her şeyi değiştirebileceğimi, kendimi dönüştürebileceğimi biliyorum. Bu bana hayatta ne olursa olsun, huzur, güven ve neşe içinde kalabileceğimi gösterdi ve artık öyleyim de. Kadın olmanın eşsiz hediyesini ve gücünü gördüm. Günümüz dünyasının, kadınları mutsuz ve birbirine rakip haline getiren sistemine karşı, kadınların bir araya gelmesinin mucizevi gücünün artık çok daha iyi farkındayım. Bu program sayesinde kendi içimde tüm  keşfettiklerim ve öğrendiklerimle her kadının kendi içindeki gücü ele alması ve kadın dayanışmasının sonsuz iyileştirici gücünü yeniden hatırlaması için elimden geleni yapacağım. Bu deneyimi yaşabilmemi sağlayan herkese ve her şeye sonsuz şükrediyorum ve teşekkür ediyorum.”


Tüm hakları saklıdır, izin alınmaksızın Gülenay Pema’nın verdiği tüm eğitim içeriği ve yayınladığı makaleler kullanılmamalıdır.


Önemli Not: Gülenay Pema Antep’in yayınladığı makaleler ve verdiği eğitimler tıbbi tedavi ya da öneri niteliği taşımamaktadır. Psikolojik destek alan ya da son 3 yıl içinde almış adaylar ile bu yönde depresyon, panik atak, manik depresyon vb. tanı ve teşhisler ile tedavi görmüş, ilaç kullanmış kişilerin katılımları kabul edilmemektedir. Bu eğitimler/inzivalar sağlık hizmeti niteliğinde bir terapi, teşhis, tanı veya tedavi olmayıp, eğitim/inzivaya gelecek kişiler bunun bilincinde olup programa başvuru kendi iradelerine bağlıdır. Gülenay Pema Antep veya asistan eğitmenlerinin bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Eğitimler için yatırılan kapora kampa 2 hafta kaladan önce yapılan iptallerde iade edilir bu süreden sonra iade yapılamamaktadır. Kayıt olup eğitim almaya başladıktan sonra, herhangi bir sebep olmadan kendi rızasıyla eğitimden ayrılmak isteyen katılımcıların yerleri ayrıldığı ve yerine başka birisi alınamayacağı için tüm kamp ücretini ödeme zorunlulukları vardır. Kampa kayıt yaptırarak bu şartları ve inziva alanı kurallarını (sigara içme yasağı, sessizlik uygulaması, eğitim saatleri vb) kabul etmiş olduğunuzu hatırlatmak isteriz. 


One thought on “Pema ile Gizemli Dişilik™ Eğitmenlik Programı

 1. Merhaba eğitim listesi dopdolu bu egitimleri gulenay hn dan almak buyuk bir heyecan benim icin egitim ucretlerini ogrenebiliyormuyuz ? Yada size.ulasabilecgimiz telefon numaranız i benimle paylaşabilirsiniz Teşekkürler iyi aksamlar

Bir Cevap Yazın