Eğitim Takvimi

• 18 Ara 2020 – 9 May 2021 – Online & İnziva Gizemli Dişilik Eğitmenlik Prog. 155 Saat (Kontenjan doldu).

• Meryem Ana’nın Şifası İnzivası Online, 16-17 Ocak

Yakında Açılacak Eğitimler:

– Bolluk, Bereket & Yaşam Amacı Online, 7 Hafta (Ön Şart: YogANA ve GDE mezunları)

– Pema ile Öz’e Yolculuk (Online) – 5 Hafta (Ön Şart: İçimdeki Çocuğa Yolculuk 1 ve 2. Seviye)

– Online İçimdeki Çocuğa Yolculuk 1 & 2. Seviye (8 hafta)

Devam Eden Programlar:

– 2 Ekim 2020 – 25 Nisan 2021 – YogANA Online & İnziva Yoga Eğitmenliği Prog. 200 Saat (Son 2 Kişilik Yer)

– Online Zor Zamanlarda Kalbe Bağlanma 2. Seviye (1. Seviyeyi alan eski öğrenciler için)

• Gülenay Pema ile Online Ücretsiz Eğitimler Facebook Grubu’na katılmak için bize iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

————————————————————-

Eğitimler hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayın.

*Gülenay Pema’nın verdiği eğitim ve makalelerden haberdar olmak için aşağıda (mobil) ya da sağ tarafta yer alan ‘Blog’u Takip Et’ kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

Önemli Not: Gülenay Pema Antep’in yayınladığı makaleler ve verdiği eğitimler tıbbi tedavi ya da öneri niteliği taşımamaktadır. Psikolojik destek alan ya da son 3 yıl içinde almış adaylar ile bu yönde depresyon, panik atak, manik depresyon vb. tanı ve teşhisler ile tedavi görmüş, ilaç kullanmış kişilerin katılımları kabul edilmemektedir. Bu eğitimler/inzivalar sağlık hizmeti niteliğinde bir terapi, teşhis, tanı veya tedavi olmayıp, eğitim/inzivaya gelecek kişiler bunun bilincinde olup programa başvuru kendi iradelerine bağlıdır. Gülenay Pema Antep veya asistan eğitmenlerinin bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Eğitimler için yatırılan kapora kampa 2 hafta kaladan önce yapılan iptallerde iade edilir bu süreden sonra iade yapılamamaktadır. Kayıt olup eğitim almaya başladıktan sonra, herhangi bir sebep olmadan kendi rızasıyla eğitimden ayrılmak isteyen katılımcıların yerleri ayrıldığı ve yerine başka birisi alınamayacağı için tüm kamp ücretini ödeme zorunlulukları vardır. Kampa kayıt yaptırarak bu şartları ve inziva alanı kurallarını (sigara içme yasağı, sessizlik uygulaması, eğitim saatleri vb) kabul etmiş olduğunuzu hatırlatmak isteriz.