Eğitim Takvimi

• 1 Ağustos -13 Ekim 2019, Gizemli Dişilik Eğitmenlik Prog. – 100 Saat, ArıKuşu Retreat Bodrum (Yerler doldu, kayıtlar kapandı)

• 3-4 Eylül 2019, Gizemli Dişilik 1 & 2 Seminerleri, Caddebostan, İstanbul

• 13 – 15 Eylül 2019, Kalbin Yolu İnzivası – İç Baba & İç Çocuk, ArıKuşu Retreat, Bodrum (Yerler doldu)

• 1-3 Kasım 2019, Kalbin Yolu İnzivası – İç Anne & İç Çocuk, ArıKuşu Retreat, Bodrum (Kayıtlar açık)

• 18 Ekim 2019 – 28 Haziran 2020, Meditasyon Eğitmenlik Prog. 300 Saat, ArıKuşu Retreat, Bodrum (Ön Şart: YogANA Eğitmenlik Prog. 200 Saat, ya da 200 saatlik yoga eğitmenliği – Son 1 kişilik yer)

• 7 Kasım 2019 – 31 Mayıs 2020, YogANA Kadınlar için Yoga Eğitmenliği Prog. 200 Saat – ArıKuşu Retreat, Bodrum (Kayıtlar açık)

• Gülenay Pema ile Online Ücretsiz Eğitimler Facebook Grubu’na katılmak için bize iletişim formundan ulaşabilirsiniz.

————————————————————-

Eğitimler hakkında bilgi almak ve kayıt olmak için tıklayın.

*Gülenay Pema’nın verdiği eğitim ve makalelerden haberdar olmak için aşağıda (mobil) ya da sağ tarafta yer alan ‘Blog’u Takip Et’ kutusuna email adresinizi bırakabilirsiniz.

Önemli Not: Gülenay Pema Antep’in yayınladığı makaleler ve verdiği eğitimler tıbbi tedavi ya da öneri niteliği taşımamaktadır. Psikolojik destek alan ya da son 3 yıl içinde almış adaylar ile bu yönde depresyon, panik atak, manik depresyon vb. tanı ve teşhisler ile tedavi görmüş, ilaç kullanmış kişilerin katılımları kabul edilmemektedir. Bu eğitimler/inzivalar sağlık hizmeti niteliğinde bir terapi, teşhis, tanı veya tedavi olmayıp, eğitim/inzivaya gelecek kişiler bunun bilincinde olup programa başvuru kendi iradelerine bağlıdır. Gülenay Pema Antep veya asistan eğitmenlerinin bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Eğitimler için yatırılan kapora kampa 2 hafta kaladan önce yapılan iptallerde iade edilir bu süreden sonra iade yapılamamaktadır. Kayıt olup eğitim almaya başladıktan sonra, herhangi bir sebep olmadan kendi rızasıyla eğitimden ayrılmak isteyen katılımcıların yerleri ayrıldığı ve yerine başka birisi alınamayacağı için tüm kamp ücretini ödeme zorunlulukları vardır. Kampa kayıt yaptırarak bu şartları ve inziva alanı kurallarını (sigara içme yasağı, sessizlik uygulaması, eğitim saatleri vb) kabul etmiş olduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Reklamlar